Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se dva perou, třetí se směje.

    Kdopak bude ten třetí?

    • Biden? Žeby poskytl lekci z demogracyje a "svobodných" voleb? 😯

    • Putin se uculuje pod vousy! Má před sebou zrcadlo, vedle fotku Stalina a učí se udržet čibuka mezi zuby.

      😎

      PS: a jako Kaliningrad k Polsku....

  • Na světě v průběhu lidské historie je spousta technických anomálií, které z oficiálního právního hlediska jsou sice "ospravedlnitelné" ale z hlediska logiky nedávají moc smysl. Pouhý pohled na mapu říká, že ostrov Jersey patří k Francii, stejně jako Falklandy patří k Argentině a Severní Irsko patří k Irsku. Na to vše si Británie dělá nárok. A podobných anomálií by se po světě našlo mnohem více a nejen ve spojení s Británii. Když například bolševici zvolení v Praze a okolí, totalitně zrušili zemi Moravskoslezskou a zavedli "jenomčechy" a jejich pohrobci, sametoví dem..ntkradi s plnou hubou údajného boje proti Komunismu v jejich díle pokračují a zavedli "jenomčesko" pak ve světle všech těch absurdit a anomálií mne už vůbec netrápí například takový detail, jako že si Rusko díky všelidovému referendu demokraticky vzalo od Ukrajiny zpět Krym. 😉

    • mun.go

      Ještě jste opomněl Gibraltarskou skálu ... bránu do Středozemního moře ... kde 32 000 Gibraltařanů (z toho 1/4 Britů) v referendu už 2x odmítlo předat svou suverenitu Španělsku ... takže Gibraltar je stále Britské zámořské území.

      Na rozdíl od Gibraltaru v ČR nemáme referendum s rozhodovací pravomocí.

      • No vždyť říkám, na světě by se takových anomálií proti zdravému rozumu našly minimálně desítky......ovšem je otázka, pokud si to v referendu vybrali.....zas v tom případě nastupují jiné polemiky....

    • "......že si Rusko díky všelidovému referendu demokraticky vzalo od Ukrajiny zpět Krym." 

      Politruk na vojenském PŠM (politické školení mužstva) v 70-tých létech by to neřekl lépe....

      😂😯😂🤮

      PS:  .......že ostrov Jersey patří k Francii, stejně jako Falklandy..................a jako Kurilské ostrovy k Japonsku, které si Rusko po skončení války VZALO také..

      😉 

      • Zdá se, že s tím školením máte osobní zkušenosti....😀

        • Taky že mám! Vždycky jsem při něm psal dopisy domů.😀

          • To z toho vaši posluchači moc neměli......😯

            • Já jsem byl posluchač, ne přednášející! To by mi dělnická třída, strana a vláda a v neposlední straně plukovní výbor SSM nikdy nesvěřily. 😉😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit