Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Pan Horáček se zapomíná?:http://www.michalhoracek.cz/spis-stb-sazkar/

  • Horáček a zdaleka nejen on..stále dosud nerozdýchal a nerozchodil svoji vlastní, volební prohru..a protože budou volby, tak je třeba načasovaně aspoň oslabovat, škodit a okopávat uraženě kotníky jiným..

  • Zkuste si zjistit, zda  Horáček jako vlastník Fortuny  vyplácel řádně mzdy a odváděl daně.Toznamená, zda  nedával část jenom na ruku atak krátil daně.Musíte na bývalé jeho zaměstnance.
  • dzixy
    I já se domnívám, že rozhodnutí komise nevydat Ondráčka ke stíhání je správné. Pokud se Horáček cítí nějak ukřivděn, má na něj podat žalobu a ne stíhání policii. Taková je praxe. Zřejmě se již o Horáčkovi přestalo mluvit, tak se potřeboval připomenout. Ale nelze vyloučit ani, že Ondráček má pravdu, protože již hodně svazku spolupracovníků s STB bylo zničeno, co když i Horáčkův??? A že se o Horáčkovi kdysi mluvilo jako o vekslákovi, si pamatuji i já. Jenom jsem nikdy nepátral, zda je to pravda. Ale jestli platí, .."že na každém šprochu pravdy trochu..." tak potom je všechno možné. No a kdo jiný, než sám STBák Ondráček by měl vědět, zda říká pravdu, nebo lež??
  • dzixy
    I já asi pamatuji, že se o Horáčkovi mluvilo jako o "vekslákovi". Ale co bylo pravdy na tom, jsem se nikdy nepokoušel zjistit, protože takových v oné době veksláků, bylo více.
  • Každý komouš nebo člen jiné zločinecko-teroristické organizace patří do kriminálu a ne do parlamentu, kde navíc zneužívá své imunity.
  • Chtěl bych přispivatele upozornit,že "HLÍDACÍ PES" cenzuruje.Uznává jen příspěvky jemu ladící.Odporující neuznává a vymazává.Pozor na to.

    • felix.julec

      Ad rich xxx K tomuto zjištění jste přišel až dnes?Mají to v nadpisu -Hlídací pes.Hlídají,aby neuveřejnili jiný názor než má redakce,proto se asi jmenují hlídací pes.Není to ale specialita jen tohoto portálu.Takových je víc.Takže pro klid v duši,ignorance je nejlepším řešením. 

  • Člen organisace ze zákona zločinné a zavrženíhodné. A navíc policajt, který v Listopadu 1989 surově bil demonstranty. Je ostudou naší země, že taková zrůda straší v parlamentu (za nekřesťanské peníze).

    • Občane,on tě surově zbil na 1.máje.

      • Mne ne, ale surově bil demonstrující dívky.

    • I Vy jste ho zvolil.Jinak by nebyl v parlemntu.

      • Já jsem ho nezvolil. Ta fašistická rudá banda ani žádný její vyznavač ode mne hlas nedostal. A že je ta zrůda v parlamentu? To je proto, že mezi občany této země jsou stále gauneři a p.tomé ovce.

  • Jsi 

  • To je v pořádku, já to schvaluju. Imunita je náramně užitečná věc. Také jsem si sám sobě před časem schválil. A až mne zastaví na silnici policajti, pošlu je někam, že nemají nárok.....😯

    https://obcanskyparlament.webnode.cz/

    • O čo idě,pán REALISTA?

      • viz web pán RICH

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit