Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spojené státy fašistické nenávidí i Frantící, Taliáni nebo Němci. Ona Amíky nenávidí víc než polovina světa, protože se pořád všude se*ou aniž je někdo zve. Jen se o tom nepíše *3*
    • Hmm, a co třeba Putinova Ruská fašistická federace? *3*
      • Nic takového neexistuje, stejně jako tvé oblíbené CCCP čapisrale *5*
        • Vzhledem k tomu že v Rusku stále vládnou komouši tak na změně názvu totalitního
          státu z SSSR na ruskou federaci vůbec nezáleží.
          Komouše Jelcina nahradil agent KGB Putin. všechno komunističtí zločinci - vrazi a zloději.
          • A co u nás?
          • a v usa vládnou fašisti
          • ...nauč se psát, ty teplej kretééne :)))
            • Jediný teplouš jsi ty olizovači Putinova zadkuu *2* *2* *2*
    • Držíš se moc při zemi. Ty mamrdóólský zm.dy nenávidí celej svět komplet. *3* *15*
  • ... nenávidí USA a papeže označil za 'zkurv*syna'... Konečně pořádnej prezident, co si nenechá sr.t na hlavu. Muhehe. *15*
  • je načase tam přivest demokracii USA
    • Šprýmaři, a odkud, snad z CCCP nebo z Číny, nebo ze severní Koree? Víš vůbec co je to demokracie? Doporučuji nejdřív si ten pojem ujasnit.
      • Pravě,že víme,ale to se netýká tady toho absurdistánu.
        • porad nevis
      • O pojmech poucuje ten kdo nevi ze neni cccp a plete si fasismus s nacismem.
      • ...ty jsi prostě blbej, jak daleko vidíš. Z takových blbců jako jsi, se člověku dělá špatně a proto se seber a táhni do prdele, hnuse :)))
  • "...Z růstu totiž profitovalo hlavně zhruba čtyři desítky nejbohatších rodin, jejichž členové zároveň představují asi tři čtvrtiny všech členů Kongresu a střídají se v nejvyšších politických funkcích." - panečku, tam mají kvalitní demokracii, k něčemu takovému dospěly Spojené státy až koncem uplynulého století (Kennedyové, Bushovi, Clintonovic famílie...) *1* *1* *1*
  • Je radikál a ani se mu nedivím .Lidský život stražně rychle běží ! Víte vnučka hraje na fletnu a procházeli jsme J.S.B a ono je to už 266 let od jeho smrti! Marx jednou řekl,že proletář při revoluci může přijít o svůj žívot ale když vyhraje může získat celý svět !!!
    Vždyť na těch Fipinách dělají v hrozných podmínkách i děti !!! Ani se nedivím ale USA a církev ať je to kterákoliv je zotročení !!! Víte dnes po dvou letech jsem si poslechl Zemana na 7O výročí SNP .Docela mluvil dobře a rozebral fašismus ./ Jinak ho zase nemusím!/Jó tady je .
    https://www.youtube.com/watch?v=uJZW9XP1-kg&feature=youtu.be
    Omlouvám se mám 6 dcl. červeného.
    Takže ,když procházím veby tak mi je nějak ?!?!
    Co dodat:Já těm filipíncům fandím !!!!!!!!!
    • Já jsem střízliv,protože stále hledám demokracii a svobodu,protože ožralej budu mít růžové brýle na holou skutečnost v tomto absurdistánu.
    • Slabota. 6dcl vína my havloidi zapíjíme prášky na hlavu.
    • Popravdě asi jste si měl dát těch decy více a nevěřím,že to píši,ale Filipínské a jakékoli slamy by měli být zbaveny lidí,resp.nedávno jsem si uvědomila jednu důležitou myšlenku a sice,že totiž v pravém smyslu slova není pomoc dát strádajícím lidem třetího světa jídlo,léky a šaty. To MŮŽE DÁT POCIT FALEŠNÉHO BEZPEČÍ A BLAHOBYTU a za následek bude mít jen další počty dětí,které jejich rodiče a stát neuživí a tak pořád dokola.... Pokud nemají lidé nástroje jako vzdělání a vůli a reálnou šanci jak uchovat tradice,kulturu,pokud si nebudou schopni a ochotni uvědomovat svou sílu ale zároveň převzít svou odpovědnost za civilizaci jako takovou nikdy nebude lidstvo a jeho jedinci moci ocenit niance J.S.B.ani toho červeného,natož jedinečnosti této civilizace---neztraťme lidskost,ale zároveň by bylo fajn,kdyby si lidé považovali daru života i tím způsobem,aby přiváděli na svět potomky jen pokud budou chtění a jejich rodiče natolik zodpovědní a bohatí jak v peněžence tak v srdci a vědomostech. Asi se to nedá zkloubit-lidstvo je zčásti nestoudně zhýčkané a z části negramotné. A pozor negramotností samozřejmě nemyslím jen gramatiku českého jazyka,ale i i finanční stejně jako řekněme emoční mravnost,morální kodex nevyjímaje´. Zní to starosvětsky a nabubřele? Je těžké to vše vyjádřit,ale pokud tohle vše nespojí láska k bližnímu, úcta k životu jako takovému a není-li to zároveň zahaleno do naděje--není šance se ani pokusit... Zkrátka a dobře láska k životu je fajn,ale nesmí se přehánět,pořád by měl mít člověk na paměti,že pořízené děti se musí nejen uživit a stát jednou na vlastních,ale nemělo by se zapomenout i na zadní kolečka,resp.ZKUSME VYCHOVAT DĚTI I K TOMU,ABY SE NEŠTITILY A CHTĚLY POMOCI I NÁM AŽ BUDEME POTŘEBOVA... Tak jo asi si dám štamprlátko-pan ,,topol,, na to šel dobře skoro mne mrzí,že neznám někoho takového,kdo by si chtěl občas na taková i jiná témata popovídat... Mějte se fajn. O.štěp.
  • Text Vašeho příspěvkuJá musím konstatovat, že po stále dokola omílaných pravdoláskařských a sluníčkářských frázích jsem si výroky toho člověka přečetl s pobavením.
    Co se týká názoru na papeže, tak ho má jaký má. A jaký mám já? Raději to nenapíšu, jen sem zkopíruji jeho prohlášení a svůj názor si udělej každý sám.

    "Když jsou migranti nuceni prchat z jedné země do druhé a nikdo jim neposkytne přístřeší, to je nevyřešený konflikt, to je válka, tomu se říká vražda", uvedl papež"

    "Papež František v úterý prosil uprchlíky o odpuštění za to, že evropské státy před nimi uzavřely hranice a že jsou k nim lhostejné. „Zachází se s vámi jako se zátěží, přitom jste darem,“ prohlásil podle agentury ANSA papež."

    Ještě prohlásil, že ploty na hranicích považuje za akt násilí, ale to nějak nemůžu vygooglovat. Možná že za nějakou dobu nepůjde vygooglovat ani výše uvedené

    *1*
    • Když je plot na hranicích aktem násilí, tak proč je kolem Vatikánu 4m vysoká zeď? *15*
      • Proto je papež přinejmenším pokrytec.
  • Pokud se USA nevmísily do Evropy a na Blíský východ byl klid. Proč se toto zamlčuje ve sdělovacích prostředcích a mluví se pouze o současném stavu a nikoliv o příčině. USA pod záminku sjednocení armády (NATO) vylezli z Ameriky a pro své zájmy pod pláštíkem vojáků ze zemí Evropy kteří jsou v této hře pouze loutkami devastují všechny země kam přijdou. Co tu mají USA co dělat bez nich by byl klid a mír.
    • ...inu, vyjádření hodné jedince, jemuž jeho inteligence a vzdělanost dovoluje napsat "Blíský východ..." *1* *1* *1*
    • Štěstí, že to USA udělaly. Jinak bychom měly ČT - Český tatarstan a šéfoval by tomu nikoli ožralý Bubble Bum, ale nějaké ožralý mongolsko-tatarsko-chazarský nájezdník.
      • jo pul sveta rozes.ano a jedinej kdo valci je Usa ne Rusko
      • ...ty hňupe a lezdoprdelko USA, jsi pitomec a pedofilní hnus :)))
  • Takhle to stejné šablony dělaly a dělají pořád a ani se tím netají…jen někteří to nevidí nebo nechtějí vidět…


    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/byznys/usa-chteji-mit-kontrolu-nad-svetovym-ropnym-prumyslem/

    bude nebo to nebude a la Říše římská?

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/neporazitelna-amerika-nebo-se-blizi-konec-rise/
  • Myslím,že má s oběma své zkušenosti.My teprve zíráme,ty chytřejší.
    • Jako vtip dobré.
  • bůh je mi svědkem jak já taky nenávidím USA, jsou to vrahové a zrůdy
    • Proč se neodstěhuješ do Putinova chanátu? Tam budeš mezi svými.
      • ...ty pedofile, stojíš věčně s bombónama před základní školou :)))
    • ta tě zaslepuje. Mimochodem Bilderberg group a bankéři Federálních rezerv stejně nenávidí řadové Američany jako ty. Američané nejsou naši nepřátelé. Naši nepřátelé jsou Bilderbergové a terorističtí bankéři pokud ti to nedošlo.
      • Halelůůůůůůjáááááááá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit