Přejít na výpis diskuzí

Nezaměstnanost je nejnižší za posledních 19 let

12.7.2017 9:58
8 příspěvků

Nezaměstnanost v Česku v červnu klesla na čtyři procenta z květnových 4,1 procenta. Uchazečů o práci bylo 297 439, což je nejnižší počet nezaměstnaných od června 1998, oznámil ve středu Úřad práce ČR. Nezaměstnanost vytrvale klesá od února, meziročně se snížila o 1,2 procentního bodu. Naopak počet volných...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Z schopných a pracovitých lidí jste udělali otroky za 1/3 mzdy Eu. zbytek národa jsou socky na dávkách.pokud se u koryt udrží zloději ODS TOP, ČSSD, a zaprodanci KDU tak se nic nezmění. *8*
  • mammlasi BTW, tak táhni radši do práce, smrdíš tu 24 hodin denně a nadáváš na montovny ty ruský netáhlo *11*
 • Uchazeč a nezaměstnaný jsou dva rozdílné pojmy.Pojímáte to úplně stejně jako životní úroveň a ceny nyní a před listopadem. Prostě dezinformace , hlavní zbraň tohoto režimu.
 • Když jsem byla před pěti lety nezaměstnaná, nikdo o mne nestál. Dneska když jsem důchodce a tudíš za mne není třeba platit sociálku, tak by o mne stáli.
  TŮŮDLE.
 • Tato statistika je úplně k ničemu. Polovina z nabídky jsou pracovní místa dealerů všeho možného, telefonických nabízečů blbostí, zástupců všelijakých pochybných firmiček s pochybným zbožím, atd. Druhá polovina pracovních míst jsou ta, která jsou málo placená, tedy neobsaditelná. Příčinou toho všeho je druhořadá výroba všeho pro odběratele v Německu a v západní Evropě vůbec. Naše země se na začátku 90. let min. století (Havel - zrušení zbrojařského průmyslu, Klaus - vše vyřeší trh, atd.) zbavila velké části výroby finálních výrobků. Jsme pouze výrobna součástek a součástí s nízkou přidanou hodnotou pro převážně německé fabriky, které to vše smontují ve finální výrobek s vysokou přidanou hodnotou. Proto, pokud struktura výroby u nás zůstane stále stejná, nikdy nedosáhneme platů které mají v Německu nebo Rakousku.
  • Gavel zaříznul náš zbrojní průmysl a na celém světě nastal mír... *1*
 • že by měl Havel díky zemanovi a babišovi pravdu ? *14*
  • Budou vas strašit nezaměstnaností?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit