Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mammlasi BTW, tak táhni radši do práce, smrdíš tu 24 hodin denně a nadáváš na montovny ty ruský netáhlo *11*
  • Z schopných a pracovitých lidí jste udělali otroky za 1/3 mzdy Eu. zbytek národa jsou socky na dávkách.pokud se u koryt udrží zloději ODS TOP, ČSSD, a zaprodanci KDU tak se nic nezmění. *8*
  • Gavel zaříznul náš zbrojní průmysl a na celém světě nastal mír... *1*
  • Uchazeč a nezaměstnaný jsou dva rozdílné pojmy.Pojímáte to úplně stejně jako životní úroveň a ceny nyní a před listopadem. Prostě dezinformace , hlavní zbraň tohoto režimu.
  • Když jsem byla před pěti lety nezaměstnaná, nikdo o mne nestál. Dneska když jsem důchodce a tudíš za mne není třeba platit sociálku, tak by o mne stáli.
    TŮŮDLE.
  • Budou vas strašit nezaměstnaností?
  • Tato statistika je úplně k ničemu. Polovina z nabídky jsou pracovní místa dealerů všeho možného, telefonických nabízečů blbostí, zástupců všelijakých pochybných firmiček s pochybným zbožím, atd. Druhá polovina pracovních míst jsou ta, která jsou málo placená, tedy neobsaditelná. Příčinou toho všeho je druhořadá výroba všeho pro odběratele v Německu a v západní Evropě vůbec. Naše země se na začátku 90. let min. století (Havel - zrušení zbrojařského průmyslu, Klaus - vše vyřeší trh, atd.) zbavila velké části výroby finálních výrobků. Jsme pouze výrobna součástek a součástí s nízkou přidanou hodnotou pro převážně německé fabriky, které to vše smontují ve finální výrobek s vysokou přidanou hodnotou. Proto, pokud struktura výroby u nás zůstane stále stejná, nikdy nedosáhneme platů které mají v Německu nebo Rakousku.
  • že by měl Havel díky zemanovi a babišovi pravdu ? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit