Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Copak?Bude se zvyšovat počet uředníků?
  • hovoříme o poklesů nárůstu !!! nezaměstnanosti-přeloženo do češtiny-nezaměstnanost stále rosta,avšak poměluji než na začátku roku.....
  • nezamestnanost klesa ---cely den o tom ve zpravach melou VLADO--PARLAMENT SENATORI URAD PRACE----NEE --------VASIIIII ZASLUHOU vyakorat kde co vytunelovat
  • Je to diky tomu ze tady byla vlada rozpoctove ZODPOVEDNOSTI pana Necase a pana Kaloska!!!Ta opet postavila ekonomiku na nohy a ted ji zase LEVOTA znici!!! *11*
    • Jak to víš?Ještě v podstatě nic nedělali,nevybrali ani korunu daní a neprohlasovali zatím žádný finančně klíčový zákon.Koukám že v naší zemi je každý jasnovidec a to se jich nezastávám jen konstatuji.Bože,jste někteří lidé opravdu tak hloupí nebo se děláte.Počkejte nějaký čas až bude z čeho bilancovat a potom mudrujte.
  • Neuvěřitelné ! Že by Češi konečně začali pracovat ? Tomu se ani věřit nechce .
  • klesá?no klesá ,ale za jakou cenu! že lidi berou podřadnou páci protože žrát a bydlet se musí.
    • Víte, když stát málo sype tak dojdete k názoru , že i prací se dá živit . Pro vás asi nepochopitelné .
      • Milan;Prace ,ktera neni placena tak aby uzivila pracujiciho ,neni PRACE ,ale odpracovana
        ALMUZNA.Coz se ovsem netyka nasich Zlodeju NAHORE-ti pro same soukrome Aktivity
        nemaji Cas byt na zasedani strizlivy ,ale GAZE za mesic je vyssi nez DUCHOD poloviny
        STAROBNICH SENIORU za 1,slovy JEDEN ROK.Takze Milane ,vase poznamka je prinejmensim NEJAPNA.
      • Od tebe to tak sedi ty holomku. Celej den chrapes ve sklade,aby te nikdo nenasel a ted tu delas machra. Kde ses zase celej den flakal,ze jsem te vubec nevidel ???
        • Vy jste zaměstnanec ( nádeník ) ? Aha , chápu .
          • Pockej zejtra na sichte,Ti to spocitam ty pracante.
    • nojo, ale Kharl Ciro Hajaja by dodal, ze svoboda neni zadarmo
    • Jen doplnim. a pracuji po devalvaci nasi koruny i za mene Euro. *8*
  • No nééé, že by hnědočeši konečně začali pracovat? *6*
    • Začnou více pracovat na zlodějnách a na tom jak získat další dávky. *1* *1* *16* *16*
    • nnn;to by byl Zazrak. *3*
  • Dokud budou v zahraničních rukou 2/3 "výroby", tak není šance na žádnou změnu. Zahraniční firmy nemají sebemenší zájem o řešení naší nezaměstnanosti, naopak jim to vyhovuje. A naši "podnikavci" jsou banda většíc,nebo menších zlodějů, takže tito zaměstnávat nikoho nebudou. přitom nepochopitelně falešně zabrečí, že mají strašně moc práce budou v klídku zneužívat naši nedomyšlenou legislativu a nadále "ojebávat" s paušály a daněmi, skuhrat, jak jsou na tom špatně a současně si vyjedou několikrát do zahraničí, tu k moři, tu na lyže. Část nikam nepojede, protože si nahamouní prachy a nenápadně postaví nový dům apod. A teď do mne, podnikavci.
  • Šel jsem večer domů a šlápl jsem do f i a l a. Zrovna kolem procházel starší pár a ona mu polohlasem říká: "Ten člověk je určitě z ODS!" On na to: "Jak to můžeš vědět?" Ona: "Já to cítím na sto honů."
    Na tomto příkladu je krásně vidět, jak se člověk může dostat do řečí. Já jsem přitom 09x kovaný Topák!
    • to se mas cim chlubit, s tema hopaka
    • To musíš koukat kam šlapeš a o co se přitřeš. *2*
  • Odborníci mají velkou pravdu...Za rok to skutečně pocítíme až z toho bude mnohým zle, protože to bude ještě horší !.. a toto "zlepšení" je jen na základě upravené metodiky výpočtů s tím, že se tam raději "některé věci" vynechaly, aby ty čísla a hodnoty vypadaly tak nějak lépe i "politicky nadějněji". Kdo se však dívá okolo a vidí, že máme tu úplně nejvyšší nezaměstnanost co kdy byla ví, že je to totální nesmysl a oblbovačka největšího řádu co neodpovídá vůbec realitě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit