Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Hnus to samozřejmě je. Vůbec to nechci polehčovat nebo nedej bože bagatelizovat. Ale na druhou stranu, já sám čtu hodně bloggerů, a ti fakt velmi často chodí za hranu. Ono člověk by měl být za svoje myšlenky taky zodpovědný. Samozřejmě sejmout někoho za to, že si o něm myslí něco špatného, je hnus. Ale někteří lidé, třeba v oblasti finančnictví, taky chodí za hranu a jsou to rady, které bych si za rámeček nedal. Proto čtu hlavně blogy o marketingu, které píšou fakt fundování odborníci. 

  • ne, ten, co ho popisuješ, už umřel...já myslím pana Zemana.
  • Ale já jsem optimista, volby budou v USA přece docela brzy. *14*
  • to myslíš toho vrávorajícího ožralu co mu kdejaká _unda lítá z huby??? *8* *13* *9*
  • no to jen doufám, že nejsou jako ty, ubozí šmíráčtí rasisté a rusofobové milující Hitlera *15* *15* *15* *15*
  • a v tom případě my máme štěstí, náš prezident kulturní, kultivovaný, civilizovaný i inteligentní je *3* *3* *3*
  • pravdu díš.... Tam, kde chybí kulturní a civilizovaný prezident to jinak dopadnout nemůže.
  • Je to samozřejmě hnus.

    Otázkou k zamyšlení ale může být i stejný "hnus zatím v mírnější podobě" u nás, kdy se najdou skupiny bůh ví kým naváděné a placené, dehonestující prezidenta republiky, které se také nebojí házet po něm rozličné předměty. Takto to začíná a mačetami a střelbou pokračuje! Tam, kde chybí kulturní a civilizované projevy to jinak dopadnout nemůže. A otázkou stále je: Qui bene?! *16*
  • Nevím sice kdo jsou to "rusofobové", ale takovéto praktiky jsou vlastní právě obyvatelům ruských stepí. Civilizovaný člověk hlásá "nejsme jako oni".
  • tohle, jak usuzuji z jejich příspěvků, by velmi rádi dělali někteří rusofobové odpůrcům i Rusům samotným. o církvi ani nemluvě. Neslyším o útlaku ateistů a jsou mu podrobováni nejen v islámských zemích, ale i v některých,jiných...ještě štěstí, že tady jsou většinou
  • mírumilovný islám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit