Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnohonickový žvanil v akci. Pokud jsi placen za každou blbinu, kterou dáváš k dobru, tak budeš docela v balíku. A tato myšlenka se nabízí, protože kromě tebe, občas mne a možná ještě jednoho-dvou diskutérů, by diskuse na tiscali zanikly. *1* *1* *1*
    • Nemáš nějaký malinký komplexíček? Jinak jsi docela blízko pravdy, na zdejší blbiny reaguji ještě většími blbinami. Hodnocení nechávám na ostatních, je ale evidentní, že se zde manipuluje s body (v podstatě o nic nejde), a to mě přivádí k podezření, že to přichází od cenzora, který chce mermomocí udržet pravicový punc tohoto serveru.
      Dále jsou tu povoleny urážky těch nejvyšších světových politiků, zvláště z východní zóny, těmi nejnižšími individui z kanální zóny. Také je zde vyhrožováno zjištěním pisatele podle nějaké adresy a následném předání "spravedlnosti", což přičítám stesku vyhrožujícího po dobách před 70 lety, kdy dotyčný běhal jako srnka na Gestapo a udával spoluobčany o 106.
      • Jak laciné, ani tohle "sebemrskání " vlastními mínus body ti nepomůže. Nesnaž se o simultánku, nemáš li na to. O tohle "pofiderní hodnocení - bodování" opravdu nejde, i když si mi tuhle podsouval, zda mi to nepřijde divné, když mé příspěvky jsou "takto ohodnoceny". Mysli si co chceš, ale dvacet nicků prostě neuhlídáš, vždy se nějak prokecneš. Nejde o ty, kde si děláš kašpárky, ale o ty, kde překračuješ tu pomyslnou hranici slušnosti. Srandu si dělej do omrzení, ale u témat, kde to není vhodné, zařaď zpátečku. Ubyde tě?
  • Náš Vůdce nadsoudruch Putin tuto válku vihraje! Čest!
    • to se mi líbí. Už dlouho jsi nenapsal takto pravdivou větu! Jen v té gramatice ještě musíš přidat! Prostě "Učit se, učit se, učit se...", nebo je tu druhá možnost, zopáknout si 4 ročník ZŠ.
      Nikdo se ti smát nebude, neboť o tvém ošklivém úrazu všichni vědí a soucítí s tebou. Čest práci!
      • Já nemám úraz soudruhu. Já mám VUML. Ale čeština mně moc nejde protože považuju za mateřčinu jazyk našich soudruhů Sovětčtinu. Čest!
        • Ty si to asi opravdu nepamatuješ! Když jsi šel tenkrát večer z Večerní University Modrého Lupičství, tak ti dal cihlou do hlavy nějaký Kalousek, protože jsi prohlásil: "Já to ministerstvo financí beru, stejně není nikdo kdo by to mohl dělat, a ten chemik je věčně namol."
  • Tiscali vědomě manipulujete s lidmi tím, že jste k článku připojili přehlídkovou fotku Su-34. Má za úkol, aby si čtenář myslel, že letoun provedl útoky. To jste tam mohli dát záěběry Izraelských F-16 jak bombardují Palestinu. K tak hnusnému způsobu manipulace a lhaní dlouho nikdo, kromě fašistické junty Ukrajiny nesáhl.
    • nvíc se jedná o su-37
      • Nevadí. O pravdu mu moc nejde, za to ho neplatí.
  • Náš velyký Vůdce Putin néni hlópé a nigdy nepřizná že to bylo naše letadlo. Bude tvrdit že né a ymperyalisti s tem nic nenadělajó! Čest!
    • Namaháš se zbytečně, viděli tě přistávat a nosit větve na zamaskování, šašku!
  • Rusovi se nedá věřit ani pozdravení.
    • Tobě ani uzdravení, duševní marode.
  • To je jasné,že z česka nikdo pozvání nedostal,kdo by tam takové podrazáky chtěl
  • Majdančickofašistické špíny útočí na civilisty a pak to hodí na rusko,no to je hnus
  • Vy novináři jste ale pěkná pakáž. Kdo Vám to diktuje? Sorry, ale je to tak. Myslíte si, že jsme pitomci a neumíme surfovat pro informace na netu? Jen vy to asi neumíte... nebo nechcete?
  • Fašistická armáda ukrajiny sdama ostřelovlala civilní obyvatelstvo a teď to svádí na Rusko. Smrt těm prolhaným fašistickým banderovským náckům *12* *12* *12* *16* *16* *16* Jsou to prachsprostí vrazi podporovaní USA
  • Podaří se Putlerovi rozpoutat třetí světovou ? Že by pomohlo studium dějin 20. století ? (Členstvo KSČ a ODS promine....)
    • My jsme vždy byli a jsme nestraníci, členstvem jsi akorát ty tečko- hmm, radio Jerevan. Podle toho se tu také vyjadřuješ.
      • KSČ a ODS jsou jen nestraníci. Hlavně když to sype a jsou sponzorské dary na vydávání modrých a rudých knížek o světě z Moskvy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit