Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu proč se řeší kvóty a jiné nesmysly, které neřeší vůbec nic. Kdybych byl politikem, tak bych všem uprchlíkům nastavil jasné pravidla: 1. budete pracovat - kdo bude parazitovat a dělat bordel bude vyhoštěn. 2.Jste tu hosty a proto budete respektovat pravidla této republiky - na veřejnosti nebudete chodit ofačovaní ručníky, nebudou se stavět žádné další mešity - za to můžete poděkovat svým bratrům z IS . Nikdo vás nenutí abyste žili v zemi která odporuje vašemu přesvědčení - vždyť je spousta bohatých arabských zemí kde si budete moci dělat co se vám zlíbí a navíc vás budou zadarmo krmit nebo ne? Z nějakého záhadného důvodu se do arabských zemí které jsou bohaté díky ropě nikdo z uprchlíků nehrne a všichni se snaží vetřít do zemí kterými sami uprchlíci opovrhují - vždyť v Evropě neuznávají islám a jedí prasata.Jasně že všichni muslimové nejsou stejní ale Evropa není povinná a ani schopná muslimy třídit na ty dobré a špatné. Chápu, že spoustě uprchlíků by se to nelíbilo, ale vzhledem k tomu, že je tady nikdo nepotřebuje by nebyla žádná škoda kdyby zůstali doma. Zároveň by se tak vyřešil i masový exodus, protože většina z uprchlíků by za těchto podmínek v Evropě nezůstala. Zůstali by jen ti opravdoví co mají doma skutečné problémy a těch je rozhodně menšina. Jednoduché a prosté. Buď jsem sám tak neskutečně inteligentní a stádo evropských politiků - imbecilů na to není schopné přijít nebo je tato situace součástí určitého záměru *16*
  • Kde byla tato bába , když začalo vraždění od Jugoslávie-Kosova? kde byla, když se pokračovalo v Afganistánu, Iráku, Sýrii, Egyptě,Jemenu, Líbii a jinde!!! Kde byla ,když se vyvraždilo na miliony mrzáků, vdov a sirot, miliony lidí je na útěku ze svých zničených domovů v rámci pravdy a lásky a pod heslem neseme Vám svobodu a demokracii!! Proč mlčela, byla zalezlá někde v nějaké te herecké či diplomatické noře!! Proč se neozvala, to něvěděla ,že k tomu dojde? že se ty miliony chudáků dají na pochod,když jim zůstal jen holý život? Tleskala Havlovi za humanitární vraždění? tleskala když se americké bombardéry společně s Britskými či Francouzkými proháněli po neby a vybíjeli vše živé!! Dotyčná bába by měla zalézt do nejtemnějšího kouta a spytovat své černé svědomí!!!! společně se svými soukmenovci!! co byli u toho, mlčeli, podporovali to !!Text Vašeho příspěvku
  • ...Paní Vašáryovou sleduji už dlouho a ráda a stále dokola si přečítám její myšlenky, které velice obdivuji! Je to velice inteligentní žena a přeji jí hodně štěstí!!! Hodně síly a odvahy!!!...Patřím k lidem, kteří ctí odvahu, skromnost, pokoru a inteligenci...
    • Odvážné by bylo vzít si na svoje náklady do svého domu nebo bytu imigrantskou rodinu nebo několik mladistvých arabských kamarádů.

      Pokud to uděláte, i já budu ctít vaši odvahu. Ovšem pokud o tom jen někdo kecá, tak ne....
  • Milá dámo, krach mezidlských vztahů a hodnot začal po vašem převratu 1989. Stejně tak úpadek demokracie, humanity, solidarity a člověka. Vy a spol ( tehdy EUUSA ) jste sem zavlekli nesnášenlivost a vzájemnou nenávist, kriminalitu, pokrytectví, bezpráví ( pokřivené zákona ), vydírání profesních skupin a lži.
  • Rozdil mezi psiky a utecenci je ten, ze psici nam za cas nebudou chtit vnutit svuj zivotni styl jako to delaji muslimove v zapadni Evrope (a jinde mimo sve puvodni zeme).
    Krize nasich hodnot prijde prave s vyraznym zastoupenim jinych kultur v nasi spolecnosti, pak hrozi ztrata identity. Pani Vasaryova ve svem vystoupeni tez kritizovala Cechy v minulosti, ze byli proti Masarykovi. Z vypraveni me babicky i jinych rodinnych prislusniku mam jine informace, presne opacne, a to o jeho podpore v ruznych socialnich skupinach - jak mezi prazskou podnikatelskou vrstvou tak i mezi venkovskou sedlackou spolecnosti. (konkretni pribehy).
    A pokud se bojime o sve hodnoty, tak by to mohl byt snad prirozeny obranny mechanismus, podlozeny zpravami ze zemi, kde uz s muslimskou imigraci a neuspesnou integraci maji sve (spatne) zkusenosti. Jen hlupak se nepouci z chyb.
    Doporucuji clanek <P. S. Demonstrace dne 28. 10. ve 4 velkych mestech v CR!!!
  • Magda...jak se vám líbí? Tam se líbila, tady - nee!
  • Už kdysi dávno šla reklama s Krausem, v němž tvrdil: "Dnes už může mít internet každý".
    A já už tehdy tušil, že to není dobře. A jeden zdejší pitomec to každým dnem potvrzuje.

    Nebudu ho jmenovat, ve své hlouposti se přihlásí sám :o))))
  • ... Bohouš klesl úplně na dno, je srágorou týdne :)))
  • Už jste sluníčkáři fakt trapní s tou "xenofobií". Jste tak hloupí, že jen papouškujete a nenajdete si význam tohoto slova, které tak rádi a hojně používáte?

    "Xenofobie je projev chování, který spočívá v nedůvěře, odporu a nepřátelství ke všemu cizímu."
    .
    A teď popravdě řekněte, kolik znáte lidí, kteří mají odpor a nepřátelství ke VŠEMU cizímu?
    Nepřátelství k milionům cizinců-turistů, kteří náš stát každoročně navštíví?

    Jsem přesvědčen, že neznáte ani jednoho, ale ve své tuposti a zaslepenosti melete jako kafemnlejnek pořád stejné jednoduché fráze a myslíte si, že vás to neustálé opakování nesmyslů posouvá do jakési rádoby národní elity.
    Jo, posouváte se....ale pouze mezi skupinu hlupáků, kteří považují za správné podporovat nelegální činnost, jinak řečeno trestnou činnost, které se svým nelegálním pohybem po Evropě ti imigranti dopouštějí. Nechcete respektovat pravidla, která si sama Evropa určila? Chcete dodržovat jen zákony, u kterých to uznáte za vhodné? A to považujete za správné chování? Naopak, vaše chování není správné a byl bych rád, aby bylo i trestné.
    Sám doufám, že sluníčkáři jako vy, včele s Angelou jednou stanou před Evropským tribunálem
    • ... jestli budeš kolem sebe všude vidět hlupáky, chytrým se nestaneš, upindaný trapáku :)))
      • Zakomlexovaná lopata, doma v opovržení a hanbě.Bezmocně tady prskáš výblitky.Smrdíš až sem.
        • ... něco z vlastní tupé hlavy by nebylo?
          • Přečetl jsem si pár tvých příspěvků a vypadá to že máš problém s potencí. Také můžeš mít velmi malého piňďu. Ale spíš ta impotence.
    • ... co to je ten kafemnlejnek, blekoto?
    • ... čím víc blekotáš, tím trapnější jsi, magore :)))
      • Prosím, nereagujte na antisrágoru. On se svými bláboly pohlavně vzrušuje. Když mu nebudeme odpovídat, tak si bude muset najít jiné dráždidlo.
        • ... neškemrej, trapný ubožáku :)))
      • ovšem králem trapáků jsi tady ty, popelnicová chátra
        • ... přáním otcem "myšlenky" primitiva a moc dobrá sebereflexe :)))
      • Na tebe nemám, ani kdybych se snažil sebevíc.
        Tvoje ubohost a primitivismus se projevuje v každém tvém příspěvku.
        Anonymita internetu ti umožňuje dělat si dobře napadáním jiných a řekl bych, že vůbec nezáleží na tom, co napadený příspěvek obsahuje.
        Jsi jen takový malý, internetový ubožáček. Nic víc.
        • ... ještě něco, trapáku?
  • Paní Vašáriová.
    nejsem žádná tetka. Preferuji zachování našich kulturních a historických hodnot, za které bojovali a umírali naši otcové a dědové. Chci, ať se malé děti mohou koupat nahé, ať děvčata mohou v létě chodit v tílku bez podprsenky a kraťoučkých sukýnkách, ať si mohu vyjít s kamarádkou či sama do vinárny na dvě deci, ať můžeme zpívat "a ty černý vzadu, vystrkuješ na nás bradu" protože j to koleda, nikoli rasistická urážka, jak nám podsouvají muslimové, ať jsou na vesnicích zabijačky se slivovicí, .... Nejsem xenofob - xenofob se brání cizímu, nepoznanému, já se bráním velice známému - mareile, předměstí Paříže a pod. A Nemluvte v množném čísle, vaše názory jsou jen vaše. když jsem vás poslouchala, měla jsem dojem, že máte tu drzost hovořit i za mne, není to pravda. nesdílím vaše pomýlené představy.
    Jako herečku jsem vás milovala, ale teď jste to u mne prohrála.
    • ... zanedbatelná prohra intelektuálky u supermarketové tetky :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit