Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou to přežitky minulých dob, většinou to byli zdegenerovaní lidé, kteří se křížili navzájem v rodinách, výsledkem toho pak byly viditelné na jejich mdlém rozumu.
  • Šlechta patří do muzea voskových figur.
  • Všecky monarchy zlikvidujeme a nastolíme spravedlivý řád dělníků a rolníků. Pro jistotu zlikvidujeme i inteligenci protože umí jenom kecat!
  • Co tomu říká náš senilní junák?Ta ví,kdy končit a ten se tam cpal.Tak nevím ,kdo má grácií a nebo chamtivost spícího starce.
    • Zatím mlčí, až bude uveden do funkce se k tomu bude vyjadřovat a gratulovat!
    • Náš senilní junák by to mohl vzít za ní. Když dáma už na to nestačí, náš stejně starý Kadlouš to zmákne.
  • Kdy abdikuje anglická bábinka? Aby si chudák Charless (králík věčný čekatel) tu korunu mohl alespoň na pár týdnů užít? *1* *1*
  • kéž bysme měli krále a královnu,hned by se pozvedla úroveň naší žumpy, Karel by byl král! Syny má, dceru též, to by si naše rodina moc přála
  • Jak tající sníh mě to zajímá. Chleba babiš nezlevní a kalousek bude krást dál
  • Šlechta už chválabohu vymřela, byly to opičárny.
    • Málokdy narazím na takovýho blba, jako seš ty!
      • No vidíš blbe a dneska jsem narazil na tebe!!
  • To je právě to,co potřebujem všichni vědět. Jenom by mně zajímalo,kde ta bába sehnala tu hučku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit