Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To dostane asi za to jak vyhodil pár rusů oknem a dveřmi se jich vrátilo desetkrát víc. A dělají tady větší zlo než před tím. Už dávno nejsou levnou sílou a berou kolikrát víc než češi, a to nemluvím o práci.
  • to bude asi pokus o nejaky tunel na Nobelovu nadaci
  • Lidi, v tomto bláznivém světě se není už čemu divit. Ona je hrůza, co se stalo v RUSKU, i když se najdou lidé jiného názoru. Když zemřel náš Palach, vyděsila nás odvaha tohoto mladého člověka. Uběhla nějaká desítka let, muži, ale i ženy,dokonce matky se odpálí někde na veřejnosti, aby s sebou na ¨"věčnost"vzali co nejvíce nic netušících lidí.Je ten svět normální, nebo duševně nemocný ???? V naší zemi se zatím jen žereme mezi sebou a štve mě to nic neřešení a když se řeší, tak necitlivě,proti lidem. Jsem zvědava jestli se dožiji jak určitá osoba bude brána k zodpovědnosti trestem,i propadnutí majetku. Jinak, zoufale se dívám kolem sebe, kde je každý zahleděn do sebe, úsměv, upřímný jakoby byl na příděl. ŠTĚSTÍ MÁ TEN, CO MÁ DOBŘE FUNGUJÍCÍ RODINU, jinak ve stáří, které v dnešní době je těžší a těžší by byl ztracen v této drsné společnosti co kolem vytváří. Lidi, dělejme něco a nenechms se takhle oblbovat, nevěřme ani Klausovi. Co pro lidi, naší zemičku dorého udělal ???????????
  • Většina ostatních zpráv je k nasrání. Tato aspoň k zasmání.
  • Ani jako vtip mi to nepřipadá.Tady již je vše možné!!! *1*
  • Tak jsme došli kam jsme chtěli, a teď je to tam kde jsme nechtěli, aby to bylo *1* *1* *1*
  • Tak jsme došli pane Havel. *8* *8* *8*
  • Paměť národa na tomto místě citelně postrádá kontrasignaci Michalem Pavlíčkem a Vildou Čokem (kterého mimochodem považuje za skutečného a pravého zlatého slavíka *3* ),konstatuje, že pan předseda oné psychopatické společnosti je skutečným mužem na svém místě, a závěrem vás, moji drazí, nabádá k braní této lapálie s nadhledem, skutečným problémem země stále ještě je a asi i dlouho bude bude Íčko a "styl práce" jeho a celé totalitní partaje(ODS)!!!
    Signatáři jsou však jako vždy jen křovím, otázka zní odměna od koho a za co?
  • Proč nenavrhli rovnou Dezidera Olláha? *11*
  • Než dát Nobelovu cenu Kocábovi,tak ji dát raději Kájínkovi.Ten takovou pohromou pro tuto zemi není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit