Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak si mohli dovolit nedat nobelovku Gretě ?!

  • Tak to hlupaňo vidíš.Ukradli ti dětství.A přidali k tomu Nobelovku.To je upřimné radosti mezi normálníma lidma.To je všeobecného veselí! A navíc do konce života jsi za šaška.Velkého.Mezinárodního!

  • To potesi ze Nobel jeste neni uplnej Gretén 👍

  • profesoři by měli klečet na hrachu že té grétě tu cenu nedali. taková nehorázná drzost

    • "Jak se opovažujete!!!" To si tedy vyslechnou svoje....

  • Udělení jakékoli ceny slečně Thunberg by bylo udělením této ceny její matce, potažmo pisálkovi III. kategorie, jménem Ingmar RENTZHOG:

    V aktivitách oné Grety THUNBERG jsou totiž markantní tři faktory:

    - její rodiče patří ve Švédsku ke známým osobnostem. 

    Gretina matka (operní pěvkyně Malena EMMAN) "vydala" knihu na téma "klima a lidé". Kdo zná vytížení operních pěvců, musí se tomu zasmát a poťukat na čelo - mezi přípravou představení, školením hlasu a dalšími aktivitami, směřujícímí k solidnímu výkonu pěvce, totiž na podobné hlouposti, nota bene vážně prováděné studium ekologie, moc času nezbývá.  

    Tato kniha (jistě čirou „náhodou“) vyšla pouhé čtyři dny poté, co ona „neznámá“ švédská školačka začala "spontánně stávkovat" za záchranu planety.

    - s propagací Gretě od počátku pomáhal "expert na PR" Ingmar Rentzhog (zakladatel firmy "We don’t have a time" - což je soukromá společnost, co se pokouší prostřednictvím sociálních sítí získat prostředky pro obrovské investice na "boj proti klimatickým změnám",   tj. bezpracné kecání oněch "aktivistů"). Je evidentní, že z oné Grety si rychle udělal jen a jen vývěsní štít pro svůj vlastní klimatický byznys

    - onen Rentzhog měl navíc na starost propagaci výše zmíněné knihy Gretiny matky o tématu "klima a lidé".




    • Jak s oblibou říkáte "to je Grétiny matky soukromá věc, a každého jiného zbytečná starost"   😉

  • Udělení jakékoli ceny slečně Thunberg by bylo udělením této ceny její matce, potažmo pisálkovi III. kategorie, jménem Ingmar RENTZHOG:

    V aktivitách oné Grety THUNBERG jsou totiž markantní tři faktory:

    - její rodiče patří ve Švédsku ke známým osobnostem. 

    Gretina matka (operní pěvkyně Malena EMMAN) "vydala" knihu na téma "klima a lidé". Kdo zná vytížení operních pěvců, musí se tomu zasmát a poťukat na čelo - mezi přípravou představení, školením hlasu a dalšími aktivitami, směřujícímí k solidnímu výkonu pěvce, totiž na podobné hlouposti, nota bene vážně prováděné studium ekologie, moc času nezbývá.  

    Tato kniha (jistě čirou „náhodou“) vyšla pouhé čtyři dny poté, co ona „neznámá“ švédská školačka začala "spontánně stávkovat" za záchranu planety.

    - s propagací Gretě od počátku pomáhal "expert na PR" Ingmar Rentzhog (zakladatel firmy "We don’t have a time" - což je soukromá společnost, co se pokouší prostřednictvím sociálních sítí získat prostředky pro obrovské investice na "boj proti klimatickým změnám",   tj. bezpracné kecání oněch "aktivistů"). Je evidentní, že z oné Grety si rychle udělal jen a jen vývěsní štít pro svůj vlastní klimatický byznys

    - onen Rentzhog měl navíc na starost propagaci výše zmíněné knihy Gretiny matky o tématu "klima a  lidé".




  • " Greta vyšla naprázdno"

    .

    Ufff, zatím se svět nezbláznil úplně, i když má dobře našlápnuto.

  • Chudák Gréta. Sice nevím, co má společného se světovým mírem, asi nic, ale prachy by se šikly.
  • Předpokládám, že Greta si nechá předvolat členy norského výboru pro nobelovky na kobereček s tím, aby jim vyčinila jejich proradné počínání, aby jim tedy řekla: "Jak jste mi to mohli udělat ? Zničili jste mi dětství ! Víte jak jsem se těšila na nobelovku ? Takováto nobelovka by byla mojí nejmilejší hračkou, já bych s ní chodila i spát. A o toto moje potěšení jste mě obrali, Hanba vám !!".
    • gaheris

      Zapomněl jsi dodat, já vás dobře pozoruju!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit