Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to na pokračování v pondělí *7*
    • tak tak víkend si kazit nebudem *1*
      • válkou *3*
  • Co je to za jednání když se Putinovi vyhrožuje dalšíma sankcema??Diktát není jednání!Doufám že to pan Putin ustojí se ctí?
  • marek.rebetak
    Dobré ráno

    Hledáte pro jednotlivce a poskytovat půjčky na každou osobu, které potřebují dlouhodobě a krátkodobých podmínek s úrokovou sazbou ve výši 2%. Potřebuji půjčku na zaplacení dluhů, faktury nebo vytvořit vlastní firmu.
    Kontaktujte pana REBETAK pro více informací.

    E-mail: marek.rebetak@wo.cz
  • Aby to nedopadlo na konci:
    https://www.youtube.com/watch?v=QgnJ8GpsBG8
    od 6:00
    Napadlo mě to, jak tam ti pitomci čekají co bude:-)
  • No nic: "Jednání v Minsku trvá už několik hodin. A ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov podle agentury RIA Novosti naznačil, že dohoda bude podle všeho podepsána až ve čtvrtek ráno." Jdu se válet, měj se.
    P.S bezva bylo, když jsme házeli kakáč na transvestitu, ač se snažil, jak snažil, a tak je to správne, tak to ma byť! *1* *1* *1*
    • Jj byla legrace, taky jdu. Dobrou *1*
      • No s Tebou byla sranda jak psí játra .Doufám, že se ráno už neprobudíš a sociální úřad ušetří na důchodech.
    • Běž se vyprdět do peřin . Ráno tam budeš mít pod polštářem část důchodu.
  • Zaorálek za orálek, ty jeho blbý kecy, já, já, já, jsem říkal, jsme se shodli, já navrhoval, to je tak zbytečný houno!!!
    • Teď tam plkal nesmysly ten obršmejd. Ještě že už chcípnul. Stydím se za letiště v Praze!
      • Psychiatrická klinika má už dávno po večerce. Tak to tady ukonči.
        • Že by jste napsal něco k tématu, nebo tu budete otravovat? Tak já vím, hlupák se k tématu vyjadřovat nemůže, hlupák jen plká. Takže hlupáku, nepotykali jsme si, vyká se všem lidem, které neznáme, to je základ elementární slušnosti. Což ukazuje, že jste nejen prostý myšlením ale i duchem!
      • *1* Ve zprávách říkali, že policisté zadrželi na l(L)etišti Václava Havla.... a já myslel, že už je v pekle. Čeština je krásná řeč, jen ten název je pitomej, ale zase dvojsmyslný věty já rád!
        • Tak jsem tu zabil zase den:-) Ale byla legrace!
        • :-))))))))) *5*
  • Tak jedinný výstup z této frašky je zlomené pero. To je fakt směšné. 6000 mrtvých a jedno pero.
  • Voják Novorosii s nickem "Countryman":

    "Představte si, že slyšíte vedle za zdí zabíjet lidi, křik a pláč dětí, zatímco vy sedíte a mluvíte o Minském příměří s vrahy."
    • Strašný!
  • A jeje, vlastizrádce v TV.
    • A blbec furt říká, my tam jednali, my tam rozhodovali, my ..... bóže to je kkt
      • Celou dobu něco plká ale neřekl vůbec nic. Toto je naše reprezentace! Ještě že už tam není ten nedostudovaný dřevař!
        https://www.youtube.com/watch?v=r4KffVWxA5Y
      • Soudruha Putina jste popsal dobře BTW. *2* *2*
    • Upřesněte který Český komunista má projev. *2*
  • Správní soud v Kyjevě dnes zrušil rozhodnutí ukrajinské vlády o nevyplácení důchodů a sociálních dávek pro obyvatele žijící v zóně vojenské operace na jihovýchodě země, jako nezákonné.

    První vicepremiér samozvané Doněcké lidové republiky Andrej Purgin:
    Pokud bude dosaženo dohody o zavedení mírových sil v zóně konfliktu na Donbasu, republika má zájem na tom, aby to byli Rusové a Bělorusové.
    Dále dodal, že vytvoření úplného příměří v pásmu konfliktu na Donbasu v dopoledních hodinách 12. února není možné.
    • Ruská okupační armáda na východní Ukrajině nemůže mít nárok na sociální dávky. To dá rozum. Co nám to tady píšeš za nesmysly? Jací separatisti ? Normální ruská okupační armáda !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit