Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k tomu že v Holandsku přejmenovali 500 uměleckých děl především obrazů aby byly tzv.politicky korektní tak si myslímže Noční můru rodilí holanďané zažívají a slavit můžou jen ti co z Holandska zdrhli loni 30-40tis..:-((
  • tak jistě, podle letopočtu jsme už (dávno - ale ono taky záleží na lokalitě a druhu umění) v renesanci, ale vždycky jsem měl pocit, že Boschovy (aspoň ty nejslavnější) obrazy jsou ještě docela typická gotika...
    • Ano, ty jeho obrazy jsou velmi zajímavé. Četl jsem ale názor, že nikoli u všech obrazů jemu přičítaných je on autorem. to ovšem nedokážu posoudit. Jeho obrazy jsou zvláštní, napadá mě vliv drog nebo spíš schizofrenické halucinace.
      • není z tvý hlavy, přece ti nejsou tři roky, starší by takovou pitomost nevypustil do světa. Nebo si sám v rauši.
        • Pouze jsem vyjádřil svůj názor, Nechápu, proč by to měla být "pitomost". Pokud se mýlím, rád se nechám poučit. Proto tady také vyjadřuji svůj názor. Nebo se snad diskutovat na diskusním chatu nesmí?
          • jsem názor... vlastní názor, hmmm názor hodný Simona
            • Forma reakce na můj názor také svědčí o tvých myšlenkových pochodech. Dovolím si uvést citát klasika (pokud ovšem tvůj duševní stav dovolí pochopit to):
              "Styl, toť člověk sám."

              P. S. Žádného Simona neznám a tak nemohu soudit.
  • a co teprve známý malíř Uko Ješita a jeho nádherné miniatury
  • Mě, jako "Velikému Znalci Umění", toto jméno bohužel jenom připomene autoelektriku a vstřikovací čerpadla...
  • Co to mají za problém s půjčováním slavných obrazů?

    Origoš nechám viset, tam kde visel doposud, a půjčím reprodukci, žádný problém.
    Z hlediska dnešních technologií banalitka.
    Proč se tahat s nějakým obrazem, když ho mohu poslat mailem?
    • tak tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit