Přejít na výpis diskuzí

Norové mají strach z teroristického útoku. Země vyhlásila stav vysoké pohotovosti

27.7.2014 13:43
13 příspěvků

Norsko vyhlásilo stav vysoké pohotovosti, přijalo přísnější bezpečností opatření a posílilo policejní hlídky. Země se obává teroristického útoku. Podle norské rozvědky vycestovala ze Sýrie skupina islamistů, která by mohla tento čin spáchat, a pravděpodobně míří do Norska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hřát si hada na prsou... *11*
 • Uctívači Alláha se snaží dobýt Evropu již téměř 1400 let. Tak blízko svému cíli, jako nyní ale ještě nebyli. Soumrak Evropy nastává.
 • Multikulturní společnosti v historii vždy selhaly. Je to jako pustit do ohrady krávy,kozy,slepice,ovce,vlky,tygry,slony,medvědy a myslet si, že za pár let se budou držet kolem krku a chodit spolu na pivo.
  • Člověku je vlastní touha po poznání, která je základním předpokladem rozvoje lidské společnosti. Proto je správné poznávat jiné kultury, jak lidé jinde žijí, jaké vyznávají morální a jiné hodnoty, v co věří. A když něco z toho považuji za prospěšné pro mou osobu, tak to převezmu. Ale nelze míchat na jednom místě odlišné kultury, zejména jsou-li netolerantní, sobecké. Je dobré poznat člověka, který vidí smysl života v toulání se po hospodách, je hlučný, primitivním snažit se ho pochopit a popřemýšlet, jestli bych také někdy neměl zajít do hospůdky. Ale pokud dávám přednost četbě, klidu a poslouchám vážnou hudbu, mám rád klid, tak si takového člověka dobrovolně nevezmu do nájmu nebo podnájmu ani s ním nebudu dobrovolně sdílet společný pokoj na dovolené.
 • multikulturismus je přínos pro každou zem -- je pohyb ve společnosti každé země což přispívá k celospolečenskému uvědomění všech jedinců .... Vynikají dovednosti jedinců a rozšiřují uvědomění ....Ha ha ...
 • Nepřeji norům nic zlého, ale je fakt, že s tou multikulturou to dle mého názoru přehánějí. Žádný jiný stát toto nepropaguje, spíše s tím mají problémy. Je to zváštní, ale právě na tento fenomem poukázal 22.7. 2011 A. Breivik, i když šíleným způsobem.
 • Tomu tak nějak nerozumím. *7*
  Norská rozvědka identifikovala skupinu islamistů cestující ze Sýrie a ta se pak vypařila? *8*
  Hmm, asi to bude tak, že norská rozvědka pracuje jako ta americká. "Agenti" se o islamistech dočetli v nějaké diskuzi na internetu. Pak to sedí. *2*
 • Norsko se účastní agresí USA ! Norsko podporuje a šíří mezinárodní terorismus tak jak USA ! Takže co zaseli , to možná sklidí !
  Největším nebezpečím pro Norsko , ale i pro další státy , je vazalství s nejterorističtějším režimem světa USA a členství v hitlerovskym uskupení NATO !
  • Islamistické teroristy vyzbrojoval CCCP (a jeho vazalové) v rámci podpory tzv. "národně osvobozeneckého boje". Takže za mezinárodním terorismem stojí komunismus, tedy CCCP.
   Největším nebezpečím pro svět je fašistické Rusko, kde se vysoký činitel KGB-Gestapo Putin snaží obnovit jeho tradiční imperialismus.
 • mají jednu velkou výhodu mohou si zalézt do nor!
 • Všichni cizinci by při příchou do země hned na letišti měli povinně plivnout na korán jako důkaz, že nejsou islamisti.
  • dobrý napad / názor
 • Dobre jim tak. A proc ted nepropaguji to svoje multikulti, na ktere jsou pry velmi hrdi? No? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit