Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mun.go

    17.11.2020 9:15 - Bývalý prezident Václav Klaus dorazil na Národní třídu krátce před čtvrt na deset. Na rozdíl od ostatních si vystačil s rouškou pod bradou.

    Už v předvečer svátku uspořádal spolek Milion chvilek on-line protest proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO), jehož se účastnili i představitelé opozice. Spolek chce, aby v příštích sněmovních volbách demokratická opozice posílila a odstavila od moci hnutí ANO a Babiše, kterého viní z arogance a střetu zájmů.

  • Karel

    Nezáviďme Klausovi za měsíc bude ležet na JIPCE a zpytovat svědomí tak ať si užije trochu té "jeho" svobody.

    • Níže si přečtěte jak ten super nebezpečný vir vlastně napadá tělo. A uvidíte, že pokud nejste morbidně otylý s cukrovkou a nejméně 3 dalšími nemocemi, tak to probíhá jako velmi slabé nachlazení. Samozřejmostí ovšem je, že jste se celý život neválel v zaměstnání kde se nepoužívá fyzická námaha.

  • Ten KLUK má vždycky na všechno "své vlastní představy". A přesto se najdou nesamostatné tupé ovce, které mu fandí. Tak jako zeMANovi.

    • Jj - svůj vlastní názor má i na globální oteplování...

      Podle něj nemají odborníci pravdu...😉

  • Na Českou televizi a většinu zpravodajských serverů by mělo být podáno trestní oznámení za šíření poplašné zprávy. Česká televize 24 hodin denně vysílá kolik lidí je údajně pozitivních a kolik lidí zemřelo na koronavirus bez toho, aby uvedla statistiku věku a nemocí lidí v nemocnici s koronavirem. Bylo by rovněž dobré říci, že většina lidí pozitivně testovaných nemá vůbec žádné problémy nebo je má velmi malé nijak neohrožující zdraví a život. Většina těch "nemocných" jsou lidé s věkem přes 70 let, morbidně obézních a s více než 3 dalšími nemocemi. Ten od Března v televizi zmiňovaný taxikář vážil přes 180 kg a měl cukrovku a několik dalších nemocí. Jsou úsměvné články kdejakých rádoby expertů, že koronavirus poškozuje orgány a že může mít dlouhodobé projevy. Ačkoliv u jiných nemocí tito experti nic neumí zjistit přestože zde jsou již desítky let, tak u koronaviru, který je zde pár měsíců si jsou již jisti svými bláboly. A sdělovací prostředky nadšeně šíří jejich bláboly aniž by zkusili použít nějaké zbytky mozku. Způsob jakým sdělovací prostředky informují o koronaviru by měl být trestný. Zatajení důležitých informací ve snaze co nejvíce šokovat obyvatele.

    • Statistiky ohledně covid 19, neuvádí pouze ČT24, ale všechna média...

      A uvádějí pouze čísla, která získají od MZ a hygieny...

  • Český stát se chová jako nejsprostší diktátor, protože nařizuje lidem nosit roušky a přikazuje další omezení osobní svobody, aniž by nějak dokazoval proč to dělá. Tuto vládu jsme zvolili my občané a proto by měla dělat jen věci, které jsme jí odsouhlasili. Proto také soud zrušil opatření nosit roušky nařízení 21.10.2020 bez jakéhokoliv argumentu. U soudu právníci ministerstva zdravotnictví nepředložili žádný důkaz proč bylo toto a další nařízení vydáno. Jenom sprostě tvrdili, že by se nemělo zkoumat. Prostě my jsme to nařídili a vy bando špinavá budete poslouchat své pány nebo dostanete bičem na záda.


    Člověk by čekal, že od Března má ministerstvo zdravotnictví již vypracované statistiky kde se lidé nakazili. jenže oni za naše peníze jen lžou a statistiky kradou z cizích sdělovacích prostředků. Ta slavná tabulka o koronaviru neobsahuje žádný bod Nula, takže podle ní budeme roušky a další nesmysly dodržovat na věky věkův.

    • No jo, však vy jste v pohodě,  jste Terminátor, na vás je virus krátký, ale co my ?

      • Měl jsem nyní maminku v nemocnici a z ní mi ji vrátili po operaci s kovidem, takže pozitivní jsem i já, protože jsem si test v Sobotu zaplatil. Mohu zodpovědně říci, že na testovacím místě v nemocnici našeho města s 70 tisíci obyvateli byli jenom 2 ženy. Když jsme odešli přišlo 5 mužů. Potřebovali test do zaměstnání. Mám velmi mírné projevy jakoby nachlazení. Cítím jenom slabý nepříjemný pocit v krku a pod krkem, který mě když mluvím nutí sem tam zakašlat. Jsem v 10 denní karanténě a je mi 67 let, tak jsem podle těch chytrolínů v ohrožené skupině. Jenže já jsem se místo válení po hospodách nebo válendách věnoval 37 let cvičení s činkami. Necítím žádnou bolest hlavy, žádnou ztrátu čichu a ani nemám teploty. Rovněž nemám žádnou dušnost. Dělám 3x denně inhalaci páry z horké vody v které je lžíce jedlé sody. Zvýšil jsem příjem vitamínu C na 1000mg na den. Mamince je 91 let a rovně nemá žádné teploty. Jenom se jí hůře dýchá, proto má nyní v nemocnici kyslík.

        • Tak to můžete být jen rád , že máte tak lehký průběh. Cvičení a pohyb může být teď výhoda , ale není to pravidlo. Cela ta choroba je nová mutace něčeho co tady už bylo , to je jasné. Neznám přesně statistiky , ale co se člověk kde dočte  , tak mezi oběťmi jsou i lidé vašeho sportovního vyznání a dokonce o dost mladší . To je smutná realita , nic víc nic méně.

          • Podle mne je to tady déle než se nyní udává. Něco podobného jsem v daleko silnější podobě chytl na začátku roku 2011. Takže to nebude žádný Čínský virus jak se lže. V roce 2011 jsem měl teplotu, bolelo mě silně v krku a hodně jsem kašlal. Potom ta bolest v krku zmizela a já jsem kašlal z plic bílé hleny. Z krku jsem předtím kašlal šedé hleny. Kašlání z plic zmizelo asi po dvou měsících. Kašlal jsem tak, že jsem nemohl skoro říci celé slovo. Podobné stavy léčím tak, že si udělám čaj z květu černého bezu. Jednu polévkovou lžíci čaje, přelít a zaklopit talířkem na 10 minut. Současně si připravím 2 tablety paralenu a 2 tablety vitamínu C po 500mg. Napustím si vanu co nejteplejší vody, kterou snesu a lehnu si do ní asi na 10 minut. Potom vezmu ty 4 tablety a zapiji co nejteplejším čajem. Lehnu si do postele a dám na sebe dvojnásobek přikrývek než obvykle. Budete se potit asi 3 hodiny. Předem doporučuji si zajít na záchod abyste to nepřerušoval. Snažím se to vždy zaspat. Po 3 hodinách pocení přestane a vy se cítíte znovuzrozený a plný síly. Tento postup používám celá léta. Klidně jsem další den šel do práce bez jakýchkoliv příznaků. Další večer jsem to ještě jednou zopakoval pro kontrolu. Místo paralenu jsem používal 2 tablety vicedrinu, ale protože ten byl s chininem a moc účinný, tak ho nějaká chytrá hlava zakázala. Všechny ty klumpy co vám v televizi nabízejí, že potlačují příznaky chřipky a podobně neužívejte. Jak oni tvrdí v reklamě, tak ony jenom potlačují přiznaky vážné nemoci, ale nijak neléčí. Přitom chřipka jde léčit. Ovšem proč by nás dnešní lékaři léčily, když byste se potom lékaři a lékárně vyhýbal?

  • Japonci a jiní stráví minimálně půl života s rouškou na ústech. Zde nejde jen o covid ale i o prach a jiné virulenty.  Kdo z vás si například zapíná bezpečnostní pás pouze před bouračkou, asi nikdo. Prostě udělám vše  proto aby se nenakazil, protože není cesta zpět. Až budete ležet na Aru nedej Bůh na marách , tak už bude jedno jaké jste měli možnosti. Mít na obličeji roušku je i symbol, že to myslím i s vaším zdravím dobře, protože nemohu 100% vědět zda nejsem nositel infektu. Dodržovat pravidla je vizitkou  zdravé společnosti. Ten kdo s tím nesouhlasí má mnoho prostředků jak to změnit, ale do té doby než se tak stane je nutné dodržovat pravidla . Jinak se z toho nedostaneme nikdy. Pokud neuvažujete o variantě vymření. Čím dám více se populace dozvídá o trvalých následcích a jen trouba by si přál se nakazit. Proto vás prosím , buďte soudržní a těšme se na vítězství nad tímto prevítem. Nebude to ani poprvé a ani  naposled co jsme to dokázali. Buďte negativně-zdravotně pozitivní-duchem.

    • Ačkoliv s Vaším příspěvkem souhlasím ve všech bodech tak se bohužel jedná jen o utopii a zbožné přání, společnost je díky našim mocipánům natolik rozdělena, že část národa bude bojovat s čímkoliv co bude podporovat ta druhá, viníka bych hledal spíš tam nahoře, Klausem počínaje.

    • Naprostý souhlas. Pokud ta rouška pomůže byť jen trochu, je namístě ji použít. Zas tak velké omezení "svobody" to není, minimálně je to ohleduplnost vůči druhým a to patřilo vždy k bontonu. Za horkých dnů to bylo poněkud nepříjemné, ale teď to nevadí a až bude 20 st. po nulou tak ji možná budeme ještě rádi nosit i když nám Či-Ko-Vir hrozit nebude.

  • Nemam v životě už moc přání a snů . Z toho mála jeden významný ubude až se v českém tisku ( český není podmínka ) , dočtu , že tuneldědek sayrayt Klaus konečně zdechnul . To si potom , ač jinak abstinent , s chutí otevřu flašku . 

    Mimochodem. Ten chcipák se chlubí , že si někde přes nařízení náhubek nenasadil mezi lidmi. Na jednu stranu , těch kteří vyhledávají jeho přítomnost by tedy škoda rozhodně nebyla , o tom žádná  žádná  . Nicméně , taková ukázka proč to v CZ vypadá jak vypadá . Nevím přesně jestli to v tu dobu tam byla povinnost . Pokud ano , jasný příklad nekonání státní správy , policie atd... Až zase čecháčkové budete kvičet jak máte malé platy atd , tohle je také jeden z důvodů. Ono tak nějak všechno souvisí se vším .

    • vanhorne

      "jestli to v tu dobu tam byla povinnost ."

      Václava Klause kritizovali, že 28. října přišel uctít památku státního svátku bez roušky a mluvil bez ní s lidmi, kteří spadají do rizikové skupiny obyvatel. Bývalý prezident si však nemyslí, že by to byla chyba. 

      On ovsem jako NADCLOVEK ma vyjimku.

    • Není to dobré a ani slušné, přád někomu smrt. Mám taky plno výhrad k dané osobě ale to je asi už za hranou. Chápu emoce , ale ....

      • vanhorne

        "přád někomu smrt."

        Smrt ne, ale davku Covid aby si odpocinul a po uzdraveni at dale hlasa bludy, mozna bude mluvil jinak. 

  • V. Klaus má tentokrát pravdu a jeho ostentativní pózování bez hadrového náhubku lze považovat za projev občanské statečnosti. Rouškami a strachem zaslepení občané si neuvědomují smutnou realitu v podobě rekordně rychlé likvidace svobod a práv občana. Už teď se fanatičtí prosazovatelé dogmat z rouškové věrouky snaží udělat maximum pro to, abychom si na roušky zvykli a nosili je jako samozřejmý doplněk až do smrti. 

    • vanhorne

      "lze považovat za projev občanské statečnosti."

      Jako zrucny eskamoter projevil svou statecnost v Chile, kdyz tam ukradl protokolarni pero pred zraky millionu divaku i vedle sediciho Presidenta Chile.

      >https://www.youtube.com/watch?v=dMoaJCd6qMk<

    • Máte recht soudruhu, rubáš je mnohem svobodnější typ doplňku než nějaká antidemokratická rouška.

    • Takových hrdinů jsou plné hřbitovy. Možná to dělá jako předvoj na následující volby . Za každou cenu se zviditelnit. Musíte brát v úvahu , že pokud chce kandidovat zase na prez. tak mu jeho PA poradci mohou radit takovéto kroky , které osloví určitou skupinu lidí a to je to oč tu běží. Být viděn!!! 

      • Jj - ten může kandidovat tak na prezidenta domova pro seniory...

    • Doporučuji návštěvu jakéhokoliv infekčního oddělení kde lidé s těžkým průběhem Covidu leží. Roušku si brát nemusíte . Škoda vás rozhodně nebude . Stejně jako toho Klause . Spálí vás potom ve dvou pytlích pro jistotu. Včetně hadic , kanyl a vůbec všeho , s čím jste přišel do styku . Spaluje se ve dvou stupních . Jeden má 800 stupňů , druhý 850. S úctou váš Kopfrkindl. Alias spalovač mrtvol. 

    • Pane, on (Klaus) nepředvedl žádnou osobní statečnost, ale bezohlednost vůči ostatním, jeho ego je větší, než je on sám. Tečka.

  • mun.go

    Roušku jsem 28. října neměl záměrně, omlouvat se nebudu, řekl Klaus

    Při přijímání opatření státu podle Klause platí pravidlo tzv. trade-off,
    tedy "něco za něco". "Existuje dilematické rozhodování mezi dvěma nebo
    eventuálně více konkurenčními cíli," podotkl. Za konkurenční cíle
    považuje minimalizaci ztrát lidských životů a minimalizaci rozvrácení
    společnosti, ekonomiky, státních financí či školství. Na pomyslné křivce
    by se posunul "o kousek jinam", než jsou současná vládní opatření.

    Emeritní prezident stále nepochopil, že by se měl posunout kousek jinam - do ústraní - a užívat si nezasloužených prebend.

    • Bývalý konfident StB KLUK, kterého prý nevzali do KSČ, přestože se tam několikrát cpal, byl vždycky poněkud "mimo". A s přibývajícím věkem se to zhoršuje.

  • vanhorne

    Tak on si vyleze mezi lidi bez rousky, abyse zboznovatelum ukazal a pokuta zadna? Porad ma hradni ochranu, zadna zodpovednost? Mozna, ze skonci na ventilatoru, ktery mu provetra i mozek. At to z neho vypadne horem nebo dolem, pachne to na sto honu a vsude smradu, jako v Carihradu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit