Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na protagonistech z pilotního obrázku je vidět, z jak sociálně slabých poměrů vyšli. *11*
  • Správně se to mělo jmenovat A DAJ PRACHY,pak jim to přišlo blbý!!!
  • Možná,že ten vykrmený cikán nám bude dělat příštího prezidenta.Na prezidenta by určitě věk měl.Tak stačí jej pouze zvolit,Je to určitě rodilý cikán.Nacigánit toho národu tolik,jako nacigánili dva předcházející prezidenti,by rodilý cikán určitě nedokázal.Takže by šlo o strašný pokrok vůči současnému stavu.
  • Čist ani psát neumim, ale vojnu vám urobim.....

    nebesa nebesíčka, čeho se tu ještě dočkáme?
  • Je videt, ze nastava konec sveta. Budou nam vladnout Romaci a rozkazovat nam, co muzem a co ne. Jdu si hodit masli.
    • blahorodie
      lol *11* černoskovia
  • ČESKOsovo naruby. Panárod kosovských albánců si dokázal vytvořit vlastní stát, proč by to nemohli dokázat slušní lidé ve státu střední Evropy. Totálně se rozloučit s parazity, cizopasníky, pijavicemi a korupčními politiky zotročujícími daň. poplatníky a ostatní slušné občany. Odklánění financí a zneužíváním pravomoci při správě majetku daň. poplatníků je již neúnosný.
  • Já jsem napsal, že už se k ničemu nehodlám vyjadřovat, tak to i zůstane
  • Chce se mi zvracet...po precteni se mi obratil zaludek naopak a ja se zamyslim...
    Co takhle zalozit STRANU UTISKOVANE VETSINY ???
    Nekdo by nas asi mel zastupovat,vladni strany mysli po tech letech u korytka a provazanosti se zlocinam,policii,soudy a hlavne podnikatelskou sferou vycemene na sebe,tihle to asi nevytrhnou...tak co s tim ?Asi nam nezbude,nez se postarat samy o sebe...
    Zamyslim se nad proromskou politikou poslednich let...nad protezovanim tech socialne slabich,nad tim jake berou davky,co vse jim urady zaplati,at uz jsou to leky,aktovky pro deti,ktere nasledne za 999kc vrati,na zalohy na elektrinu po 4000 ze kterych nasledne dostanou vracene tucne castky,na zakoupene baraky pro jejich slatne ziti,na zdarma opravene strechy a okna,protoze preci ti duchodci nemuzou zit v takovich podminkach,na 100tisicove prispevky na auto pro invalidy,na 30ti tisicove podpory pokud ma zena vice deti a manzel je chudak ve vezeni,na to,ze staci si poridit papir o neopravitelnosti pracky a urad vesele zaplati socialne slabemu jinou....atd atd...
    To je opravdu malo...mel by jim nekdo pomoci...otazka zni jak...nejlepe asi praci,ale to delat nemuzou,protoze nemaji patricne vzdelani a kvalifikaci...a to nemaji,protze uz v rannem mladi pocitaji s tim,ze uz delat nebudou...ono je to pohodlne.
    A kdo pomuze nam ?
    Koho zajima,ze platis 20 let dane a pak prijdes o praci..pomuze ti nekdo ? Na socialce se te prvni zeptaji:mas auto? Mas barak ? Mas pribuzne ? Ano ? noooo...tak prodej...a at te zivi...
    Onemocnis,mas uraz...nezbylo ti na pojistku ? mas smulu,bud doma za smesny peniz a v nemocnici zaplat...a neudelas nic...kolem slysis jak vlada promarni miliardy na nevybranych dotacich,ze dalnice stoji nejvice v cele evrope,jak utikaji vsude penize...
    A v podstate uz to nikoho neudivuje...clovek uz si zvykl...proste to tak je,tak co s tim ,ze ...
    SPAMATUJME SE !!!
  • Poslechnout a rozeslat,stojí to za to.
    http://www.youtube.com/watch?v=ei_v0OUVOsw
  • Pár chytřejších(myšleno vychcanějších) snědých spoluobčanů,přišlo na to,že díky politickým stranám se daj nakrást ukrutný prachy,jak jim dostatečně demonstrují politické strany a že je za to nečeká prakticky žádný trest.Tak proč to nezkusit,vždyť bílý sv..ě to rádi zacvakaj,né?
    Chce se mi blít,velebnosti,už zase....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit