Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No,určitě to muselo přijít, že se najde ještě větší kur.a než jsme si zvolili.Takhle si podržet dva vychcánky pod krkem to všechna čest i když píke nefandím.Ještě se asi tady v tom bordelu dočkáme věcí. Někdy mám pocit, že lidé to všechno ještě snášejí proto, aby si mohli číst v Blesku o tom bordelu.
  • Jen aby jste se z té atrakce,zvané klaus nepo.... Dává tím děvenka jen najevo,že ten odpad,zvaný prezident,že ho má v p..i! Jen tak dál,je potřeba,aby ho ignoroval každý,né jen národ zoufalců *12*
  • Nejsem si jistý, ale strana LIDEM, kterou založila a vede všehoschopná slepice, vznikla nezákonnou formou, takže podle mne se dostala do PS podvodem. Neměl by se tímto zabývat ústavní soud?! Pokud by se nezákonnost potvrdila, nemohla by výše jmenovaná slepice nic dělat, než jít od koryta.
  • Peake zřejmě dobře podržela Nečasovi koule a teď si zřejmě myslí, že si bude dělat co sama chce. Ta má, ale píču, ta musela mít klíčů. *2*
  • Je dobře co "Kája" dělá. Dosadí si tam své kámoše a jenom tím potvrdí, že politika je jenom o tahání peněz z daňových poplatníků (viz. odměny na ministerstvech). Je to skrátka vynikající "job". Žádná odpovědnost, maximální výhody, nádherný plat, vozidlo i s řidičem k dispozici, a navíc nemají stanovenou pevnou pracovní dobu.. Je dobře, že toto ministerstvo půjde postupně k vodě,až se úplně rozpustí. Opět to přihrne nové voliče do náruče komunistům.
    • Všichni co jsou nyní u moci komunistům dále přihrávají voliče. Jen tak dál a pak se divte. Nepotřebují žádnou jinou kampaň.
  • Z telátka je náhle "kráva nebeská"! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *14*
  • I Karel Čepek řekl: "Kdo zradil jednou, zradí vždy" Kája zradila "veverky a bude zazovat stále. Kalousek ji má určitě rád, protože je to v jeho duchu.
    • No, akorát si pleteš Karla Čapka s nějaku "čepicí,nebo s kým ???
  • Stále více jsem přesvědčen , že vést diskuse na tomto portále nemá cenu.
    Dnes skoro více než 90 % národa ví , že jmenování Pek je prostě neodpustitelná tupost a hloupost, přesto je tento portáh zahlcován jemně řečeno hlupáky, používající stále stejné argumenty- spíše výkřiky hulvátů.
    Jejich kladné hlasy jsou vlastní, přesto naprosto propadají .
    Inteligent se zamyslí , blcovi je to jedno.
    • Takže je ti to jedno, ...
    • Co bys čekal od komoušů?
  • Aktivní slepice znamená vždy všeobecnou katasrofu.
    • Aktivní slepice znamená spoustu vajec, ...
    • Chápu to dobře tak, že ti nevyšlo manželství?
      • Právě,že ne,ale spoustu agilních kačen jsem poznal v různých zaměstnáních,takže vim,
        o co jde,takový buchty si obyčejně nikdy pořádně nepráskly.
  • Každý nastupující ministr má právo vytvoření si vlastního nejužšího týmu. A také to dělá. Stejně by to udělali i ti, kteří toto kritizují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit