Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhnusnější noviny jaké mohla tahle planeta zplodit, samý estébák. Totalitní Rudé právo v modrém, o nějaké nezávislosti si může člověk nechat zdát. Ted bude psát ve jménu Babiše.
  • Já zase věřím, že jsi hloupá jako poleno.Jaký plat ti slíbil?Že si nekoupí Právo
    • Komunistický bonze! Vypadá to tak, že jsi na chlup podobný Jaroslavu Kojzarovi
      z doby normalzácie! Nemůže být jináče! Stejný bolševický slovník po okupaci
      1968! Ty můžeš oblbovat jedině lidi, kteří se narodili na začátku normalizace!
      Peppone, Čert a takoví jsou Tvoji klienti!
      Jdi se vycpat, hňupe!
  • Že Babiš nebude ovlivňovat obsah deníku... Holka, ty seš ale naivní ... :-)
  • Sotva Babiš koupil MfDnes, už má šéfredaktorku v prdeli....Koho chleba jíš, ten je nejlepší, že paní šéfredaktorko. Tvoje údajné doufání je přece směšné. Babiš vás nekupoval kvůli svobodným žvástům, ale kvůli tomu, aby měl svůj tisk, který bude prezentovat jeho zájmy !!! Idealismus redaktorky je směšný, Zatím je klid, ale jak pípne jinak, poletí....
    • jsem rád, že mám někoho, kdo by mě poslouchal
  • ..."kteří se nebojí říci svůj názor"... , kdy už konečně novináři pochopí, že na jejich názory není nikdo zvědavý? Ať informují pravdivě a objektivně a hlavně ať své názory a představy nevydávají za objektivní skutečnost. Tady si rádi mnozí pisálkové pletou svobodu slova s pomluvami , lhaním a překrucováním. Je třeba se věnovat tématům, které tíží tuto společnost a ne odvádět pozornost lidí ke Krejčířům, nakupnutým psům, neořezaným paznechtům a podobným hovadinám.
    Ale oni všichni dobře vědí, kde mají plný žlab. Zdá se, že poslední svobodné médium je síť.
  • Čubička přilozila *3*
  • Tyhle vysoce aktivní, emancipovaný buchty jsou metlou lidstva. Navíc, aby prase s nima doma vydrželo.
  • A místo "Haló, tady Impulsovi" bude nová hláška.... "Haló. tady Babišovi"... Jinak se nezmění nic. Kritika politických protivníků majitele bude dovolena, možná "doporučena". A jinak, každý má přeci demokratické právo vydávat vlastní noviny a psát do nich co chce - než ho i s těma novinama zavřou *1*
  • Jedním slovem: naivka. Ale chápu, říkat to musí.
  • Pokud tou svobodou mate namysli "koho chleba jis, toho pisen zpivej" tak zajiste ano, takova svoboda bude zachovana...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit