Přejít na výpis diskuzí

Nová služba pošty: Doručí balíček a zkontroluje babičku. Ale jen ve Francii...

9.12.2018 10:42
red 4 příspěvky

Pošťáci se musí na svou trasu vydávat denně, i když počet zásilek v posledních letech klesá. Chybějící peníze a naopak volné kapacity listonošů řeší každá země po svém. A tak zatímco české pošťačky musí prodávat losy, jejich francouzští kolegové dělají ke své práci mnohem příjemnější činnost - povídají...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jako nápad velmi dobré. Nevidím důvod do tohoto tahat nějakou politiku.

  Pro doručovatelky jistě důstojnější činnost, než vnucování pojistek a losů. Jen aby jich bylo dost.

  V kombinaci s aplikací SOS jistě řešení pro mnoho rodin se seniorem.

 • Snad francouzský národ ještě najde v sobě dost síly a dokáže odolat destruktivním tlakům Macronova režimu, který působí jako vichistický režim ve službách bruselských eurohujerů a černé internacionály, která prosazuje islamistické zájmy. Francouzi jsou dezorientovaní, naletěli macronovské propagandě a tak ukázali slábnoucího národního ducha. Zároveň se s nástupem Macronovy kliky ukázala síla alláhakbarovských aktivistů, kteří nikoliv nereálně sní o Frankistánu, zaslíbené zemi Alláhově vůli. Staří Francouzi, které pošťáci obcházejí a kteří tvořili páteř ducha francouzského národa, vymírají. A mládež je myšlením povrchní a nezodpovědná a navíc lehce naletí propagandistickým nesmyslům z eurohujerské propagandistické centrály a Macronově kázání o blahodárnosti vítací politiky. Proti macronovskému režimu bojující žluté vesty bojují i za francouzské pošťáky a jejich klienty v seniorském věku.
  • No u nás jsou pošťačky určitě oblíbenější než poslanci , ale hlavně celá demoblok
 • Tak ted jenom aby ten francouzskej poCtak nebyl nejakej radikal od tech zlutejch vest . To by mohl starika zfanatizovat a dedek s babou by potom mohli zacit treba zapalovat vesnici . 

  PoCtaci vsech zemi - vylizte si pr..l , slovy klasika. Neskutecnej spolek se z toho stal z ty poCty kam jen oko dohledne. Neco v poradku dorucit to je problem. Ale slehnout si jednu s gerontem tak tady je jeste rezerva. Uz se tesim jak s tim zacnou poCtovni mutanti v Cechach. Kazdej blbej napad je nutno okamzite napodobit . 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit