Přejít na výpis diskuzí

Nová vlna cel: Šikanujete nás, obviňují Číňané USA

24.9.2018 13:56
6 příspěvků

Spojené státy se dopouštějí obchodní šikany a zaváděním opatření jako jsou cla zastrašují ostatní země. Dvě hodiny po zavedení nejnovější vlny cel, které na sebe vzájemně uvalily Spojené státy a Čína, to v pondělí napsala čínská státní agentura Nová Čína. Odvolává se přitom na dokument o bilaterálním...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Z toho nic dobrého nevzejde jen další velká krize na kterou doplatíme všichni a nejvíc jako vždy ti nemajetní , a takoví obyčejní američané budou asi z toho mít taky velkou radost když budou muset za všechno co si koupí vypláznout o čtvrtinu víc 
 • Čína v reakci zavedla celní poplatky ve výši pět až deset procent na dovoz z USA v objemu 60 miliard dolarů (1,3 miliardy Kč)

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  mělo by být 1,3 biliony Kč

 • Trump dobře dělá,u nás Čína třeba zlikvidovala textilní průmysl a škodí všem-dětská práce a neekologická výroba,tomu se nedá konkurovat.  

  • Přesně tak, Čína de facto zlikvidovala téměř veškerou funkční průmyslovou výrobu a to nejen v Evropě, Čína krade technologie, nápady, know-how a pak je díky levnému otrokářskému systému tamní výroby vyváží k nám a tohle ten ožralej kolaborant Zeman vychvaluje, hnus.

   • josef.chmela

    Čína už dávno není otrokářský stát ale země s kapitalistickou ekonomikou, která je zavedena ve všech průmyslově vyspělých státech. I o nás se tedy může říci, že zde máme otrokářský systém. Ono se stačí podívat u nás do většiny fabrik jak lidi doslova otročí za nízké mzdy.

    Otokářství bylo, ještě donedávna, výsadou Tibetu než jim to tam Čína rozbourala.

  • osle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit