Přejít na výpis diskuzí

"Novácká" předvolební debata přitáhla 490 000 diváků, na ČT 103 000

9.10.2013 12:39
2 příspěvky

První předvolební debatu televize Nova v úterý v noci sledovalo v průměru 490 000 diváků starších 15 let, což byla skoro čtvrtina lidí u obrazovek. Politickou diskusi v rámci své předvolební série vysílala také Česká televize, v hlavním vysílacím čase ji vidělo  diváků při podílu na publiku 2,7 procenta....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sledovanost programu byla relativně vysoká, protože potenciální volič byl zvědavý na Andreje Babiše. Soudruh ministr pro místní rozvoj v demisi František Lukl za SPOZ, ač se snažil ze všech sil, tam byl jaksi dopočtu. A výsledek? AB aka soudruh Bureš Čechům sdělil, že je Čech, protože má českou manželku a děti a .. a basta.

    Pravdou je, že hodně zapracoval na své češtině, všechna čest, ale pronese pár vět, a už jsou tam zase chyby, nicméně, jak již řečeno, alespoň se snaží.

    Obsah? Plytké nekonkrétní tlachání, kterému nijak neprospěla ani moderátorka, byť jinak byla celkem korektní a nekonfliktní.

    František Lukl nicméně ví, čemu se říká Monte Bú, to je totiž zásadní znalost nutná pro zvolení do PSP ČR, prostě TV (z)NOVA, která nás už všechny stála minimálně 10G.

    *5*
  • ... starého psa novým kouskům nenaučíš ... a *12* se koryta ne a ne pustit ... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit