Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice hezký že se něj vzali motorkáři,ale rozhodli to opět soudci a ti jsou přece nepodplatitelní. Hlavně pozor aby se nezděsila ODS "LÍDRYNĚ" Myrka Němcová,
    mohlo by to s ní fláknout.
  • Jak je možné ,že člověk odsouzený za korupci cca 1O mil. na 4 roky se dostal k rozdělování dotačních fin. za 14 mild. Co nato sebereflexe ODS??? *10*
  • Novak se nemusi bat, motorkari se za neho opet postavi...
  • Mám dotaz,co je to za člověka,že má německé občanství?Je to pohrobek sudeťáků,protože je z Chomutova?Jak je možné,že cizinec byl v parlamentu za ODS.Mám kamarády,kteří jiné občanství než české nemají,protože byl problém s doložením potřebných dokladů.Co se to hraje za špinavé hrátky v tomto absurdistánu.
  • s hrubou srstí. Extradarebák který se dostal předčasně z kriminálu protože se za něj zaručili nějací ušmudlaní motorkáří. Prase které nemá vystupování, slovní zásobu a smrdí potem. Nejlépe by mu bylo na porážce. Ale ona už se někde vaří voda i na tohoto brávka.
  • Ono těch co mají dvou či troj občanství je víc. A já říkám hodně. Prostě hrabat vše kde se co dá i občanství.Stejně se to většinou zneužívá. A to je chyba. Občanství má být jedno A těch pár čestných co udělují prezidenti - to lze zanedbat. A konečně by byl pořádek i v právních otázkách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit