Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celé je to jenom dávání najevo, kdo je tady pánem. "Když nařídím, že zaječím bobkům se ode dneška už nebude říkat zaječí bobky, tak sklapnete kufry a podřídíte se bez keců."
    O tom je celá EU.
  • Ať zdechne celá jevropejskaja hunije. Každej rok tisíce nařízení, zákazů a příkazů, jeden blbější než druhej. A pazoury natažený a řvou - dávej! dávej! Každej den de vod nás do Brusele přes sto melounů. Já nechci řešit, jestli se to má nebo nemá nějak menovat. Já chci řešit jenom jedno, eslivá si to koupim nebo nekoupim
  • Podle mně by byl výhodný a pravdivý název "Blevajz".
  • Zatím "nejlevnější" nový název, co jsem zaznamenal, je "pomazánkové mášlo". *3*
  • Navrhuju název "kalouskovo hovno"
  • přesně tak, když to nemá potřebnou kvalitu, tak nevím, co se všichni rozčilujou. a název se nabízí sám - nechápu co se už týden řeší - prostě pomazánkové nemáslo. a je to. tomu snad každý bude rozumět ne?
    • ... a co takhle všechny všechny ty bláta z EU taky poslat do (_!_) a hlavně ty bruselský *12* *12* *12* už konečně poslat taky tam.
  • A co se vykašlat na vlezdoprdelní uvádění tohoto absurdního rozhodnutí do reality? Rozhodnutí nevoleného byrokratického aparátu, který by měl více řešit Řecko, Španělsko, Itálii a důležitější problémy? Nebo se na montování do života vykašlat? Pokud chceme mít pomazánkové máslo tak pojmenované, proč proboha ne? Že neobsahuje tolik tuku, kolik si byrokrati představují, že máslo má mít? A co? Zákazníci v ČR vědí co to je a hotovo. Cizinec, pokud česky neumí, si to stejně dle názvu nekoupí.
    Nějak se mi EU a její existence pozdává méně a méně.
    • A ty ostatní srajdy,které se k nám dovážejí jako do rozvojé země? Ty EU nevadí?
    • nejlepší by bylo z EU vystoupit a byl by pokoj
  • proč nové jméno stačí neokrádat zákazníky mizernou kvalitou *11*
    • dejte si nový název---švejkova pomazanka---ta vám sedi stejně ste jenom pro srandu eu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit