Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Desítky let jenom kecy a skutek utekl. Tak nemeldujte a ten ledovec přivezte. Nejde to co ?  

    Tak buďte zticha.

  • Nečetl jsem obsah, ale podle nadpisu je mi jasné, že se tím zabývají blbci či spíše omezenci. Nedávno jsem tady četl článek, který kritizoval sovětskou vládu, která sucho ve stepích vyřešila svedením řek Syrdarji a Amudarji do suché stepi. Tím téměř zlikvidovali Aralské jezero. A teď zase "nesovětští" odborníci vymýšlí další blbost. Problém je třeba řešit jinak, než plundrováním dalších čistých zdrojů. Svět je bohužel plný omezenců

  • jistě.. afrika.. vykáceli lesy pro dřevo, z urodné půdy nadělali poušt a ted vyplení i arktidu a nadělají další ekologickou katastrofu

  • Těch 7.5 miliardy jakýchsi "homo" a prý "sapiens" je na tu Zemičku moc. Zvláště když chtějí poroučet větru dešti... Takže průměrná teplota na Zemi stoupne (už stoupá), ledovce se rozpustí, hladina moří stoupne o další desítky metrů a zaplaví pobřeží a ostrovy (jak se to už v minulosti stalo), v rovníkových oblastech budou sucha a přemnožené obyvatelstvo se pohrne na sever... a pak bohyně Gaia vládnoucí Zemi ztratí trpělivost... nakonec pak zbude pár těch co chtěli poroučet větru dešti a budou si někde v jeskyni u ohně vyprávět legendy o tom, že lidé se vzbouřili proti bohům a ti je za to potrestali. A nestalo se to už někdy v minulosti?

  • Nápad je starý již půl století, zdá se, že technika učinila dostatečný pokrok k jeho realizaci. Je možné, že dopravy ledovců ke kontinentálním břehům a transafrického vodovodu se dožijeme - pokud lze přepravovat potrubím tisíce kilometrů ropu nebo plyn...

  • Napřed plovoucí ledovce, pak Antarktidu, a pak budeme na suchu všichni.

  • heslo Afričanů :  stačí si jen vzít😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit