Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Metro podle mě přináší spoustu možností a potenciálu, který ale jen málokteré město umí využít. Líbí se mi, jak v New Yorku mají třeba u metra postavené nabíjecí stanice pro firmy . Proč se mi to tak líbí? Je to jednoduché – někdo si uvědomil, že metro je prostě dopravní a komunikační uzel s velkým množstvím lidí a třeba dát si obchodní schůzku, zatímco se vám nabíjí auto, jde v podobném velkém městě právě v metru nebo v jeho blízkosti. :-) 

    • mun.go

      Mnohem příjemnější je to v lobby hotelu.

  • nevím co je to za modu stavět sklobeton. podívejte se na stanice metra kde to sklo už je.
    špinavá neprůhledná skla která nikdo nemeje, uschlé kytky které nikdo nezalejvá, na nástupišti je zima a naváto spousta sněhu.. hlavně že se architekti napakovali za návrh
  • cena přes 20 MILIARD.. nemá to jezdicí schody, nástupiště je malinké, stanice nejsou v podzemí ale zabírají plochu na povrchu..
    tak TAKHLE by ti zlí komunisté metro nepostavili nikdy
  • Netlačte se, hlášení "Nemocnice Motol, konečná stanice, prosíme vystupte" budeme moci poslouchat dalších minimálně 10 let. *1*
  • toto je bleslurychla reakce:::::
  • Bohoušek jak se hned přitočí, když se něco podaří...jako by to byla nějaká jeho zásluha.

    To dělal Klaus taky, trochu se ohřát ve světle reflektorů...
  • Je to krása, ale ještě lepší je mít to do práce tři minuty pěšky, jako to mám já...
  • Hlavně že uš je ten tunel v provozu.
  • A bude to zase tunel? *16* *1*
    • Hlavně, že je to v provozu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit