Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě že neplatím ty zku*vené poplatky,nejsem blb a k tomu čumět na štětku.To si myslí že někdo bude při pohledu na to onanovat? takové jsou dneska na ulici za -500kaček ! V seriálech je jich až až a čt tam jednu hodí,ach jo.......................................... *16* *12*
  • Vzhledem k tomu, že jsem nucena platit koncesionářské poplatky, ráda bych v hlavních zprávách viděla skutečné, pravdivé zprávy z domova, z Evropy i celého světa, které mi mají co říct. Pokud mě bude zajímat bulvár, tak si koupím Blesk a přepnu na VIP zprávy. Bývalí komentátoři ČT mi vadili ve zprávách skutečně nejméně. Minimálně mluvili příjemně česky a i těm zprávám z jejich úst se dalo věřit. To co předvádí Nova i Prima nemá s aktuálními zprávami nic společného. Ani se mi nechce věřit, že ty nesmysly z úst bývalých MISS, které neumí ani mluvit a dostudovaly nějakou nesmyslnou VŠ dálkově (pokud vůbec - jako např. Koranteng) někoho zajímají. Když poslouchám otázky, které pokládají našim politikům ty rádoby novinářské celebrity, tak mě jímá hrůza z neznalosti faktů, které si každý plebejec může zjistit na internetu a z portálu. Ale taková je holt asi doba, že?!
  • Je dobře,že se mění moderátoři,všechno kolem se mění a taky tohle by mnělo projít změnou.Jsem z Ostravy a musíme se tady pořád dokola dívat na moderátorku Lankočí
    a Račákovou,ani jedna se ani neusměje,maj takový suchý výraz.Myslím,že je dnes dost mladých vzdělaných lidí,kteří by svým vzhledem dokázali být příjemní.No ,je to Ostravský región,tak se ani nedivím,budem koukat na ty redaktorky asi až do jejích důchodů.A není to
    milý pohled.Proto jsem každopádně pro změnu,a jestli má velká prsa,nebo cokoliv jinýho,
    nevadí,hlavní je změna a příjemný zjev.
  • Od zpravodajství očekávám seriozní, objektivní a aktuální informace ze všech oblastí, nejvíce ale z domova. Od hlasatelů očekávám sice hezký zevnějšek, ale hlavně perfektní výslovnost, hezkou češtinu bez přeříkání a koktání. Dávno mi lezou na nervy pohledy do zákulisí, kde se producírují novináři, dokonce občas bylo vidět i psa. Pokud u těch zpráv budou ještě cestovat po studiu, pak je třeba zařídit studio jako bar a komentátorka může zprávy deklamovat u tyče, nejlépe bez. Očekával jsem např. na ČT příchodem Dvořáka pozitivní změny, ale je vidět, že je to břídil, který na vedení takového kolosu nemá. Vraťte tam proboha Matého, to ještě nějak alespoň fungovalo. A to nemá smyslu polemizovat o pořadech. To je katastrofa úplně. Ještě že mě to tak nějak nevadí.
  • ubohost.moderátoři by měli vždy vypadat seriozně a ne jako další reklama na něčí kozy.
  • Ivety Toušlové je škoda, je moc šikovná. Ale toho Petra Šaška, který si myslí jak má zajímavý hlas a ještě to přehání a vyžívá se v tom nemůžu ani vidět ani slyšet. Je to hrozný, co to je za trotla.
  • Snad zalezi na tom co rika a ne jak vypada, to je neuveritelny co to zase na nas zkouseji. *11*
  • zvýšit sledovanost tím že tam nasadí modelky. poradím----ať vysílá nahá, to bude 100 procentní sledovanost. anebo jinak----CO TAKHLE ZKUSIT ZVÝŠIT SLEDOVANOST TÍM ŽE SE BUDE VYSÍLAT PRAVDA A OBJEKTIVNĚ A VYVÁŽENĚ O VŠEM?????????????, koneckonců je tato televize placená z našich kapes tak by nám měla za naše peníze dodávat kvalitní zboží, a ne jen luxusně zabalené zmetky. ale chápu, tenhle nápad by v dnešní stranicko prohnilé zdegenerované kleptokracii neprošel. to budou radši chytračit s modelkama
  • Ten bezbarvý chytrák z komerčně cizácké Nóvy ať si nechá ty své manýry. Na podobné hovadiny jako je Nóva, za kterou jsme zaplatili 10 miliard a která od samého začátku nedodržuje původní schéma, na které dostala licenci, nejsem za koncesionářské poplatky zvědavý. Stačí že tam je v Událostech ten Petr Šašek, co rozhazuje ručičkama a hlas má jak vykleštěnec. Na co mi tam bude nějaká bezvýznamná "miss"? To už rovnou do počasí můžou dát samozvanou "meteoroložku" Honsovou, která mele vymyšlené nesmysly do komerčních "médií".
  • a jaka ze byla kriteria? osobne se radeji divam na udalosti nez na novu a primu, a to zejmena kvuli obsahu zprav, ne kvuli vystrihum moderatorek, i kdyz to je taky pohled zajimavy...ale nez vysmatou Borhyovou ci priblblou Ochotskou mam radsi trochu mene atraktivni moderatory/ky na ct, nejak se mi totiz vic hodi k obsahu vysilani*12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit