Přejít na výpis diskuzí

Nové vedení chce zrušit Otázky, výměnou za hlasy politiků, tvrdí Moravec

4.7.2011 9:13
21 příspěvků

Známý moderátor Václav Moravec se obává, že kandidáti na post ředitele České televize slíbí zrušení jeho nedělního diskusního pořadu Otázky Václava Moravce výměnou za hlasy poslanců. Moravec to řekl dnešní Mladé frontě Dnes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Klaus je posera, když nemá odvahu jít do OVM
 • Pravice byla zvyklá, že na ní byl používán jiný metr, než na levici a ČT v tom s Českým rozhlasem excelovala, vyjma např. Moravce.
 • V Otázkách a jiných pořadech obdobného typu se nikdy nic nevyřešilo a navyřeší. Politici toho lidu už
  moc říct nemohou a cleým systmem se táhne neschopnost spolu s indolencí,za situace,kdy státní
  pokladna je dutá. Před dvaceti lety aviziovaný blahobyt se konat nikdy nebude,reformy znamenají
  zdražování. Politické strany jsou žrouty peněz a zlodějny vyššího kalibru zůstávají nepovšimnuty.
  O čem tedy vysílat?
 • Při té bídě,která se na obyčejné lidi valí,současnou vládní bandu,od zaslouřené odměny,už nějaká taková rošáda nezachrání.
 • Pan Moravec je vzdělaný člověk. Porovnejte jeho věcné otázky a následné blekotání pana Klause, Vondry, Kalouska, Nečase a dalších "ubožáků".
  • Ale i on umí podprahově ovlivňovat veřejnost a někdy i ujíždí s vyvážeností veřejnoprávní televize. Už jsem jednou psal,že jednooký mezi slepými králem. *3* P.S. Klaus nemá ani odvahu do jeho pořadu přijít,tak blekotání v jeho pořadu se nekonalo a konat nebude.
 • Ven s ním do Karlovcýh lázní s bukvicí drzou. Už měl být venku z TV dávno. Vymýšlí kauzy, které vůbec neexistují a jen popichuje a rafinovaně skáče do řeči. Protěžuje taky komunisty, ubožák! Má je v pořadu nějak hodně často.
 • A JE TO TADY! Byla to jen otázka času, kdy se opět začne usilovat o umlčení Moravce. Už se to jednou stalo. Prostě političní Übermenschen (nadlidé) nemají rádi Moravcovy dotěrné otázky.

  CO TAKHLE PETICE ZA ZACHOVÁNÍ MORAVCOVÝCH OTÁZEK?
  • Chystá ji ministr Pospíšil. Skvělý a krásný muž !!! Můžeš se připojit-dám Ti kontakt do klubu,kde se to podepisuje...
 • Další důkaz toho, že všechny aktuální personální čistky v českých médiích a jejich načasování jsou ryze účelové a jenom podtrhuji to, co mnozí tušili - česká média jsou drtivě pravicová. Kdo sleduje zahraniční zdroje nebo pobýval v zahraničí tuto zaujatost určitě vidí. Kdo ne, tomu vyjadřuji svou lítost nad skutečností, že se stal ovcí ve velmi početném stádu. Komu vadila manipulace společnosti a propaganda v minulém režimu, ať si laskavě uvědomí, v čem se nacházíme dnes.
 • Myslím,že pravda je někde uprostřed.Moravec,ač více přející pravicovým politikům,byl mezi slepými moderátory králem. Ale něco mi říká,že si dělá alibi pro přestup na Novu,kde dostal nabídku,jak se v Čechách říká,že se neodmítá...
 • možná je to škoda,ale změna prospěje jak politikům tak i Václavu Moravcovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit