Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inu od dob Husitů se Češi chovali vždy připoprůjmově a vždy stáli na straně toho silnějšího, a až teprve když jim začalo týct do bot, tak se začali ozývat.Jen vzpomeňte, jak hromadně volili komunisty, jak jednotně podporovali Občanské forum, které jim permanentně slibovalo, že ví, umí a dokáže, a jak podporovali ODS.Nyní podporují Babiše a Sobotku, ale jak to bude za rok?Zeptejte se zástupce Boha Duky!Protože jen Bůh ví, ale ten nemluví, protože je vyčuranej!
  • Jak může někdo věřit čemukoliv v čem má prsty ten hradní šmejdský prolhanec? To se opravdu ještě najde někdo tak padlý na hlavu, že věří byť jen otevření držky toho křivákckého podrzáka?
  • Mně stačí se podívat na estébáka a mám po náladě.Vláda moji důvěru nemá.Jedině KDU to tam trochu drží
    • Pane JUDr, nebo co vlastně jste?Lidovci to přece drželi vždy, kdy to bylo pro ně výhodné a když to výhodné být přestalo, tak připravili eminentní podrazy.Je vidět ,že jste "odborník" na práva, ale měl by jste se podstatně zdokonalit v historii!Jinak je ze všech vašich příspěvků jednomu a mnohým zřejmé, že se pokoušíte permanentně kecat do všeho, ale stále postrádáte logiku a argumenty.Jste prostě, jak říkala moje babička:"Taková bída vyhnaná práškama"!!!
      • Já jsem vždy pravicový volič a dále jsem katolík, jestli víte co to je.Nenávidím komunisty a estébáka
  • Je zvláštní sledovat průzkum oblíbenosti lidí, kteří ještě neměli čas nic ukázat. A už je jedni je pohřbívají - jako Paroubek v televizi, jiním jsou lhostejní a jedni by za ně dali život. Bude dobře počkat si tak rok a potom se ukáže, zda se vydali dobrou cestou, nebo jim bude nutno utnout tipec.
    • Ale pořád lepší KDU, než ANO, které vede estébák a bývalý komunista a sociální demokracie, kam nalezli nejvíce bývalí komunisté
    • Souhlas.Těch předčasných nadšení už bylo priveĺa...a nejen v r.68 či listopadu 89 a jaká vzala konec. I v době nadšení už část obyvatel, tedy svoloč přemýšlí jak toho zneužít a co nejvíc pro sebe vytřískat, rozkrást, pardon...dnes se říká vytunelovat.
  • Současná politická situace ukazuje,že je třeba,aby jsme si my budoucí zasloužilí revolucionáři dávali revoluční vercajk do pucu a kvalitní bejkovec do revoluční pohotovosti.S uvedeným doma denně cvičit.To proto,až nás národ zavolá do ulic už jsme měli v rukou ten správný revoluční švuňk.
  • Babiš je jednička a odhaluje tento zlodějland, moc mu fandím!!
    • Kdyby Babiš nenakrad miliardy,tak byl možná na podpoře,jako mnoho lidí v jeho věku.Od údajné revoluce se pořád zlodějům daří.
  • Sobotkovi věřím.
  • 38% blbounů docela dost *9*
  • Babis za svoje penize nakoupi svoje lidi jako v Tesco -kup si pet a sesty je zadarmo ! Tak vypada i novy reditel CD ,ktery by se spise hodil vizazi i mluvou nako gorila na technoparty - dalsi vlada na chvilku - velky aparat byrokratu ,nejsou schopni nic rozhodnout ,jen dusi pracovite lidi,danemi a zdrazovanim a predevsim nehospodarnym rozhazovanim
  • Určitě jim věřím ale musí ještě něco dokázat!!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit