Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putler je celkem vyčpělá persona, v Rusku mu to ještě pár fanatických primitivů žere, ale normálním rusům se už zajídá to, že po okupaci Krymu a východní Ukrajiny už polovina národa nemá na splátku hypotéky a téměř co do huby.

    Nových tanků armata se těžko někdo nažere.
    • Klikáček čveráček Vám to za chvilku vysvětlí *15*
  • Zajímalo by mě koho ještě ten skřítek Putin zajímá *15* *15* je to odepsanej cirkusák
    • Mě tedy opravdu zajímá. Seriál na Primě přímo hltám. V českých poměrech je to prostě senzace.
  • jsem opět těhotná *14*








    WOW !!!
    • dearputin.com
    • *14*
  • Dost dobře nechápu stále kritiku . U nás je jim všechnó jaksi jedno, buďto vybírá na Afriku, dodejte jim tedy nějaký závod, ať pracují a nesedí jen. Nebo na nějaké postižené dítě , rodiče se o ně starají. Já mám také jedno a moc postižené, ale doma bych je nenechal, má svůj svět, okolí svoje a proto raději bojuji za peníze pro toto zařízení.
    Co kdyby nějaký redaktor napsal o tomto zařízení, jak Kalous jim típl peníze a oni přežívali!!!
  • Profesor Haller muže otázky položit, nic mu nebrání.Místo kritického psaní teda.
    • přestože už je v důchodu, který by si mohl bezstarostně užívat, právě otázky klade. Bohužel otázky už nekladou ti novináři, kteří ještě v důchodu nejsou, a kteří by je klást měli. V pondělí po skončení Posledního roku války na ČT 2 jsem přepnul na Prima ZOOM. Právě vysílali interview s Putinem vedeného oním americkým žurnalistou, o kterém se článek zmiňuje. Toho Američana mi bylo opravdu líto. Když jsem po několika málo minutách zjistil, že se o Putinovi nedozvím nic jiného, než pouze a výhradně to, co mi sám Putin chce o sobě říci, přepnul jsem opět jinam.
      • Oliver Stone není žádný žurnalista, ale jeden z nejslavnějších a nejlepších amerických režisérů a scénáristů. Možná, že o tom nevíte, ale je dost pravděpodobné, že jste mnoho jeho filmů viděl. Pokud Vám je ho líto, je to od Vás hezké, ale myslím, že zbytečné. Na kontě má za svá díla mnoho milionů dolarů.
        • v takovém případě bych se jednou rád dozvěděl, kolik miliónů přistálo na jeho kontě od Putina. I když on to Putin nejspíše z vlastní kapsy neplatil. Na to má přece lidi. Například Konstantina Malofejeva.
          • Malofejev je Obamův bývalý poradce
            • Konstantin Malofejev je jedním z Putinových oligarchů.
      • Wolfcastle
        Ten kdo nevyslechne nazory/pohnutky/plany sveho nepritele nikdy nad nim nemuze vyhrat....
        • Putin ochoten sdělit, jsem četl a slyšel mnohokrát. Mě by zajímalo to, co mi Putin nebyl ochoten sdělit. A to jsem neměl šanci se od něj dozvědět.
      • víme sajmon, Prima ZOOM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit