Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V okamžiku, kdy si páni novináři přestanou hrát na nadlidi s právem všeho rozumu, nic jim hrozit nemůže. 

    Mají v rukou osudy lidí a měli by se naučit tuhle moc  nezneužívat. Bohužel jak to vidíme dnes a denně.

    Hrají si na vyšetřovatele, soudce i katy. A to jim nepřísluší.

  • Dobře, už víme skoro všechno o soukromí pana Babiše.
    Ne, že by mě to zase tolik zajímalo. Jen se divím, proč se nezveřejňují detaily o životě paní Slonkové nebo pana Kubíka. Nebo třeba paní Němcové, Černochové a Udženii?
    Proč se neklebetí o majiteli Seznamu a jeho životních eskapádách.

    Mám za to, že kdo se rád hrabe v soukromí ostatních, asi se sám nemá čím chlubit. Tak se do toho milá média pusťte - terčů máte haba kuk.

    Babiš už je obehraná deska. To Vám náklad nezvedne.

  • A co ochrana před lživými rádoby novináři.lžeš urážíš = zavřít.

  • Šmudlové od novin NARAZILI. Jo to se nám to celé měsíce šilo do Hradního pána, do premiéra. Jen tak protože se jim chtělo. Novinářem je u nás každý. Včera to peklo langoše v hladovém okně a dnes je to investikativní novinář. Jo hoši zlo plodí vždycky zlo. A bude hůř. Už jsem viděl jak na náměstí vyštípali reportéry ČT. Nikdo nemá zájem jim dělat kompars v jejich zprávách.. A hlídací.čokl.cz? Jo kdysi to bývala dobrá značka. Dnes jsou absolutním odpadem. Webová čtenost minimální, obecně jen všem pro srandu.Smrt slovenského novináře bylo tehdy opravdové neštěstí. Nejsem si jistý, kdyby něco podobného potkalo Slonkovou - známého válečného štváče, podlého křiváka  a profesionálního demagoga ..... zda by štěkl nějaký pes.Maximálně ten hlídací.Maximálně. 
  • KIMCID

    až tu budou novináři tak možná.novinařina je těžká dřina.to co máme my je jen pomlouvání,urážení ,spekulace a věštění z koule.Takové Jégly,Mitrofanovi,Pehe a podobné by klidně svět ani neoplakal...

    • Je to tak. Hlouposti i těchto jmenovaných pisálků odnaučily hodně lidí věřit i jiným,  seriozním novinářům.

  • TheGGG

    že se ta sebranka pissálků co na objednávku rejpaj do nepohodlných konkurenčních politiků a šíří lacinou propagandu má vůbec drzost srovnávat se skutečnými investigativními novináři (jako právě Kuciak), kteří se snaží rozplést nebezpečné mafiánské kauzy a organizovaný zločin je k nevíře.

    Nebojte pisálci, za to že diktujete psychicky nemocnému člověku odpovědi či píšete své bláboly o doktorech a inženýrech z afriky, či dokolečka napadáte Zemana, Babiše, Okamuru a strašíte Trumpem a Ruskem, za to vám hrozí tak maximálně výsměch a ztráta veškeré kredibility, která vám zbyla...

    • Ty jsi opravdu neskutečná lidská s.r.a.č.k.a.  Pokud se dá taková zgelovaná bukvice jako ty vůbel člověkem nazvat.

      Ty jsi dej hlavně pozor ať nějaká kámo-fekta nenatrhne ř.i.ť a necancej tady nesmysly pochycení kdesi v té vaší "klinice".

      • KIMCID

        nahlášeno za urážení

    • Soudruhu BTW, to že se zde na tiscali prevtěluješ do ženských nicků už jsme tak nějak zvyklí, ale co je toto za foto ? Vyjadřuješ se jak stalinistický důchodce a portrét nicku je asi 14 ti letého chlapce, jsi deviant.
      • Vaše foto je ovšem z úplně jiného soudku.

  • Díky lživým novinářům ze  Seznamu , naše policie dělá ramena a honí cizího státního příslušníka v cizý suverenní zemi

    A ještě ktomu  nemocného. FUJ!

    • Dokumentace zvuková i obrazová v jakékoli reportáži, provedená bez souhlasu snímané osoby (použili skrytou kameru - navíc na osobu, zbavenou způsobilosti k právním
      úkonům - i když opatrovník, v tomto případě matka...) 
      je
      ve Švýcarsku trestným činem, reportérům (i TV stanici, co "reportáž" odvysílala), hrozí trest odnětí svobody nepodmíněně - až v délce trvání 10 let a pokuta ve výši 500.000 - 1.500 000 švýcarských franků.



      Členka Federální rady švýcarské konfederace, zodpovědná za oblast spravedlnosti a policie, paní Simonetta SOMMARUGA, vydala příkaz k zajištění okamžité ochrany pana Babiše jr. a jeho matky. 



      Vydala rovněž tzv. "příkaz k zajištění dočasné imunity" obou zmíněných občanů Švýcarska - oba byli odstěhováni do jiného místa ve Švýcarsku, aniž by byla sdělena komukoliv adresa a telefonický, či jiný kontakt PČR a české justici. 

      S tím koresponduje i marná snaha orgánů činných v trestním řízení se s panem Babišem jr. a/nebo s jeho matkou spojit!


       Dokonce i SRN nabídla v této věci Švýcarské konfederaci součinnost v plném rozsahu = výše uvedení švýcarští občané mají na území Německa stejná práva, jaká jim byla dána ve Švýcarsku - včetně imunity a plné justiční i policejní ochrany,  



      K součinnosti ve věci se přihlásilo rovněž Rakousko, Itálie, Francie a - Maďarsko.

      • decibel

        Můžete uvést zdroj těchto informací? Nikde jsem nic podobného nenalezl. Ale možná jsem hledal špatně.  Děkuji..

  • to tem nasim Ctrl+C & Ctrl+V novinarum nehrozi...

  • Média ať si zametou nejdříve před vlastním prahem a vyobcuji ze svého středu Slonkovou + Kubíka a jimi podobné. 

  • Jó novináři jsou zrůdy,teda ne všichni.Ale jak se říká, platím tě já tak budeš psát co chci já. Tak to na seznamu, ČT funguje.Tam se pravda nesmí říkat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit