Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta Tachecí má, ale píču, ta už musela míst klíčů *1*
  • Zeman řekl, že mu Bohdalová pláče do telefonu, Bohdalová to popřela.
    Zeman řekl, že Posselt vyjádřil radost nad postupem Karla Schwarzenberga. Posselt to popřel. Zeman řekl, že zprávu o Posseltovi má z Britských listů. Britské listy to popřely. Zeman řekl, že vyhodil dva poradce kvůli kauze Olovo. Poradci to popírají, prý odešli sami.
    Zeman řekl, že Karel nastavil na restituovaném zámku Čimelice vysoký nájem a donutil tak k odchodu Táňu Bílou. Ta to ale popřela. Zeman řekl, že by se Smoljak obracel v hrobě za to, že Svěrák podporuje Karla. Rodina Smoljaka ale řekla, že Karel byl přítelem Smoljaka a nemá urážet mrtvé. Zeman řekl, že Hanákovi jeho tým nenabízel peníze.
    Hanák to popírá a obrací se na policii. Zeman a jeho tým řekl, že na rodinném zámku Karlovy manželky visí nacistické obrazy s hákovým křížem. Byl to kříž jeruzalémský a Hardegg rodině již 300 let nepatří.
    Zeman řekl, že se od Šloufa odstřihnul a že si Šloufa nevezme jako poradce na hrad. Šlouf dorazil v sobotu do volebního štábu a řekl, že Zemanovi radil a sháněl pro něj podporu.

    Komentář Václava Klause: Teď konečně zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí!
    • Co rekl na to..
      http://www.stream.cz/video/790123-milosovy-pady
  • A jejej, nakonec jsou vám i Klausovic dobří...... Nečekané.
  • Podle mě se teď dělá přílišné vedro okolo presidentské volby. Je to už týdny v každém zpravodajském portálu a v podstatě to rozděluje lid neustále na dvě strany. Osobně jsem ve druhém kole volil Zemana i když o něm nemám nijak vysoké mínění, z estetického pohledu byli oba kandidáti otřesní, ale jejich názory se lišily a já zkrátka nemůžu volit někoho kdo prosazoval různé zvýšení poplatků, smlouvu ACTA a podobné "hovna" které se z výšin házejí na lidi ze středních a nižších tříd. Nicméně, president vládu nezmění, naše vláda je totálně prolezlá korupcí, pravice i levice. Nemá to nic společného s komunismem, STB ani s nacisty. Spějeme do Islandské krize a měli bychom se z ní ponaučit. Nečekat až bude nejhůř. Nepochopím lidi, kteří stojí za Šmejdy jako je Kalousek a doufají, že zastaví ekonomickou krizi. Tito lidé jsou jen za svými zájmy. Na lid kašlou. Jasně o tom vypovídají jejich činy. Teď je čas sjednotit se a jednat. http://audiklub.cz/forum/prispevek/700998-vitr-spanelskych-demonstraci-vane-z-islandu
  • uz pres 20 roku jsem nevidel-neslysel normalniho NOVINARE.---- jen same ku*vy typu ta.chce.té...
    • Vaše chování je na úrovni V.Klause ml.(žumpa)
  • nikoho nezajímá.
  • jste češka a nebo taky patřite do klubu s temnou minulostí ?
    • Kdo je u nás 100% Čech? N ikdo. Všichni jsme "čistokrevní" evropští voříšči!
  • Slepice pravdoláskařská, co si šlape na jazyk. Sklapnout a respektovat výsledek voleb. Holt se havlisti a podobná pakáž měli víc snažit
  • Bára Tachecí je kraava nebeská.
    • jak to má poznat primitiv tvého kalibru, mi hlava nebere :))
      • bodejt by ti v ty tvy palici se neco rozsvitilo-kdyz ji mas jenom na klobouk paaprdo!
  • Budeme mít prezidenta burana, který si často vymýšlí - čísla nečísla .
    Co bude dál? Kdyby ale Buran dosadil Michálka do NKÚ, tak by u mne získal body.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit