Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem kozomrd!
    • Máš pravdu, Pišto, konečně ses pžiznal. Že ti to ale trvalo ...
  • Pan Bělobrádek i ta svin........ Mládek by měli vypadnout nebo KDU ČSL dopadne jako ODS , a to platí i o ČSSD. *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Vždycky jsem říkal,že lidovci jsou podrazáci.Vždy a také nyní se mi to potvrdilo.Blekota Mládek se jen s tím svezl.Ze své hlavy to rozhodně nemá.Tomu ryšavci podvody koukají z očí. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • rudoprdelníci tady zase mají stranickou schůzi.
  • Zloději už se paktujou, co všechno se ukradne. Nejspíš církewv bude hned po restitucích všechno prodávat ksindlům. Vždyˇty restituované majetky přece k ničemu nepotřebuje, kromě prodeje !!!
  • A už to opět začíná,černopldelníci se nezmění a ČSSD už je známá svými ruka-ruku myje.Ještě není vláda a už se kšeftuje a potom se to někteří snaží házet na Zemana,budme rádi že tam je.Aspon on zatím dělá co může i když ztrácí na popularitě.Nechápu kdo mohl ty panbíčkáře volit,vždyt je to verbež nejhrubšího zrna.
    • Hlavně si je zvoli Sobotka do vlády, jinak v parlamentu je jich jen tak do mariáše. Sobotka = nejhorší zloděj v ČR. Vybral si za ministry výhradně stejné a podobné. Poč asi ???
  • No co, Bělobrádek už asi dohazuje kšefty za církevní pozemky a nemovitosti. To se lidovci pomějí. Naposledy se tak dobře měli, když kalouskoval pan exministr financí na obraně, a to že tam protékalo milionů až miliard. *16*
  • Važení diskutující, kdo z vás má tolik peněz, že by na takovou schůzku nešel ?? Nezáviďte, jděte do politiky a hodně slibujte. Snad vás jednou taky pozvou na podobnou schůzku. Prací moc nezbohatnete.
    • Víme všichni jaká je situace v naší zemi ale mlaskat už cca tři měsíce po volbách je přinejmenším velmi arogantní.Od těch hajzlíků a pobožných zlodějů se ani nic jiného čekat nedá.Nechápu co bych měl závidět,já nepřepočítávám život na peníze,mám jich poměrně dost na to abych si spokojeně žil a nemusel pracovat.Takže milý Dude,není to vždy jen o penězích ale v naší zemi žije dalších 10 milionů lidí a věř že někteří velmi špatne a nezpůsobili si to sami a bohužel nemůže být celá republika v politice,když tě čtu tak mám pocit že někdo nebude bohatý i kdyby měl desítky milionů.
    • Hele Dude, tato univerzální, často používaná a populární rada, že když se nám něco nelíbí, tak ať to jdeme dělat sami, je totální hovadina. Máme snad mít deset miliónů politiků, podnikatelů, doktorů, fotbalistů atd?
  • Lidovci a podnikatel si bourali kachle.
  • Nevím, jestli je na místě za vším hned hledat spiknutí a zlodějinu, připadá mi to trochu jako deformace některých novinářů (a některých diskutérů taky :)
    • Obecně máš pravdu, ale prakticky je pravděpodobnost zásahu této střelby naslepo velmi vysoká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit