Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik vlastně stála ta zbytečnost?Já slyšel v jedné televizi od Hudečka 800000Kč a v druhé 1,5 milionů,že by to byl průměr? + - autobus?Další plk včerejšího Blesku,kdy hodnotil Silvestra v televizi.Já stejný názor nemám,protože to co předvedla televize Šlágr to jsem v životě neviděl a špičkový konferenciér p.Šiška,to nemělo chybu.Nejvyšší kvalita a špičkové výkony artistů a zpěváků ze světa i Česko Slovenska.Tak si představuji Silvestra a ne opakování krásných Silvestrů před r.1989 pořád dokola již 24 let.Blesk hodnotil pouze ČT 1-Šípa a to bylo opravdu tak vše.Jinak bída,bída vážení.Doporučuji zasílat nehorázné příspěvky pro ČT ,televizi Šlágr.
  • Co je to KLID?
    Když někdo dostane 13 plat jako jiný několikaletý výdělek za otrockou práci.
    (Důchodci po letech přidají 34Kč.) V klidu se rozvede a vyplatí i doživotní rentu z které se dá pěkně žít.
    Klidně se dívá jak mu shoří po silvestrovské oslavě dům, má ho krásně pojištěný a ještě vydělá. Ve vojenské nemocnici se konsilium lékařů dohodne na preventivní léčbě, kterou si jiní nemohou dovolit a žebrají o příspěvek na operaci.
    Klidně jezdí služebním autem, třeba i rodina a jiní co ho potřebují opravují veterány.
    Klidně Automobilka nabídne jednomu luxusní auto, jiné rodině s osvojenými dětmi umožní být vylosováni z devíti podobných aby získali "Citigo" pro všech devět lidí,... Klidně si nechají v době krize platit státem dělníky z našich daní, aby pak lidový vůz byl pro lid nedostupný.(A mohl se vyvážet, i se zisky továrny).
    Pár mrtvých pod vlakem to je klid.
    Mašinfíra nebude dobře spávat, ale banky mají své jisté, exekutor to jistí.

    A lidi si klidně nechají vše líbit.
  • Kdo nám zcizil na Václaváku po Koněm mozailkový obraz našeho milovaného prezidenta Václava Havla, teď tam nemůžu zapálit ani svíčku?
    • Mozaika se někomu hodila KLIDNĚ při rekonstrukci příslušenství.
    • Můžeš ale zapálit doutnák u trezoru na nějakém arabském velvyslanectví.
  • Spadla když přeskakovala z balkonu na balkon. Mladá dívka? no rozumově je na
    úrovni malého haranta.
  • Spadla když přeskakovala z balkonu na balkon. Mladá dívka? no rozumově je na
    úrovni malého haranta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit