testovaci text

Diskuse pro Článek

Nový začátek pro Rakousko(-Uhersko)?

20. 10. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Jako nikdo druhý ztělesňuje mladý lidovecký lídr a čerstvý vítěz nedělních předčasných voleb Sebastian Kurz touhu Rakušanů po "novém začátku". Očekává se, že vládu bude sestavovat s pravicově- ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 13

napsat komentář

kritik (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Mám v Rakousku po generace příbuzné a blahopřeji Rakousku k takovému premiérovi i u nás máme deratizaci lidí válejících se v politice a rozkrádající tento stát.Tento rádo by národ hujerů snad konečně pochopí,že není středobodem světa ,ale plný štěkajících ratlíků,kterým musí vládnout cizí státní příslušník,protože se jinak sežerou.Zajímá mě co Štech udělá,že nedostal povolení k přeletu přes ČLR do Jižní Koreje ,kde asi blbě žvanil politik jeden.?
2.11.2017
vlákno reagovat

no jo (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

21.10.2017
vlákno reagovat

Major čs. armády Terazky (inkognito)

3 souhlasí, 9 nesouhlasí

Je to Rakouska věc - a naše zbytečná starost!
20.10.2017
vlákno reagovat

Dobrý článek. (inkognito)

21 souhlasí, 0 nesouhlasí

Rakouské volby pro mě byly přijemným překvapením. I já chci žít v bílé pracující společnosti, odmítám černou a hnědou společnost náboženských primitivů. Volím SPD.
20.10.2017
vlákno reagovat

j (inkognito)

0 souhlasí, 7 nesouhlasí

SPD? Sozialistische Partei Deutschlands? Socialistickou stranu Německa?
20.10.2017
vlákno reagovat

jura (inkognito)

22 souhlasí, 0 nesouhlasí

pokud tohoto rakouského politika naše havloidní,pravdolaskařské zrůdy a evropské demokreatury nazývají populistou, tak vím, že je to dobře, že tato strana vyhrála
20.10.2017
vlákno reagovat

j (inkognito)

2 souhlasí, 8 nesouhlasí

Juro, Juro, ten slovník...
20.10.2017
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

26 souhlasí, 4 nesouhlasí

Doufám,že dnes i u nás budeme následovat Rakousko-Uhersko a Česko a zvolíme Okamuru.Nedostal jsem milion tak budu volit stranu,která tady udělá konec této pademokracii.A eurohujerismu.
20.10.2017
vlákno reagovat

no jo (inkognito)

0 souhlasí, 19 nesouhlasí

Kanimúra hlásá jakýsi "czechsit" a to by znamenalo předhodit naši česko-moravsko-slezskou zahrádku kremelského skřetovi jako kořist, aby nám poskytl "bratrskou pomoc". A dopadli bychom jako Krym nebo východní Ukrajina. Ne-li hůř.
20.10.2017
vlákno reagovat

sarik tiscali.cz

9 souhlasí, 0 nesouhlasí

Krym s východní Ukrajinou dopadl dobře, vymanil se z područí fašistické vlády Porošenka, která byla dosazena USA za účelem přizvání Ukrajiny do NATO a vybudování vojenské základny USA na Krymu, tímto činem bylo zabráněno vyprovokování války s Ruskem.a ta naše záhradka není naše, jsme jen kolonií Bruselu a myslíme si že jsme svobodní
21.10.2017
vlákno reagovat

senil mojeid.cz

33 souhlasí, 0 nesouhlasí

Doufejme, že se Kurz přidá k V4. Už pomohl uzavřít balkánskou trasu a zároveň prosadil integračný zákon, takže určitou důvěru k němu mám. Držme palce.

www.epshark.cz/clanek...hvalen
20.10.2017
vlákno reagovat

bm (inkognito)

25 souhlasí, 0 nesouhlasí

Akceptuji ho mladi i stari.! Neposlechl kvoty Merklove a jednal dle zdraveho rozumu a rychle jako ministr zahranici !!! Ale predevsim je evidentni styl a diskuze s oponentny Bez komedialniho hazeni svinstva ,vecne ,slusne ,bez otrepanych frazi a bezducheho tlachani PRACUJE pro lid=populis !!
20.10.2017
vlákno reagovat

Dobrý synek (inkognito)

33 souhlasí, 0 nesouhlasí

už od pohledu. Pokud chce přitnout přistěhovalecké verbeži je to jen dobře.Nebude to mít lehké. Chátra už se tam zabydlela má své požadavky a staví se na zadní. Ale moc málo tam mají rekreačních táborů s ostnatým drátkem jako u nás. Fakt je že uvítací ceremoniál tady - je připraven moc pěkně!
20.10.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.