Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zimbabwe / Jižní Rhodésie je rozkradená, zdevastovaná. Britské farmy neexistují a ekonomika v troskách. Co chce zde kdo zachraňovat ? Světu je to lhostejné.
  • Koho zajímá nějaká Zimbabve???? Dajte zprávy od sousedů rakušáků!!!! Americké barevné revoluce opičího krále mne vůbec neberou.
    • A koho zajímá Česká Republika. Je to jen honba za mamonem. Je to tzv.kapitalismus s lidskou tváří. Ten Západ nás vysává bez bázně a hany.
    • ... nikoho nezajímá, co bere dementní hlupáky jako ty, tupý pitomečku :)))
      • Ťuťu ňuňu buzíku,nejsem na chlapečky tak neonanuj
  • Lid slaví, ale není příliš proč ?!?!?! / Uvedený text je součástí článku/
    Je to jak u nás po 89 !!!
    • Díky předběhl jste mě ,mám stejný názor.Doufám,že brzy bude svátek studenstva a ne ten návrat o 100 let zpět,který zásadně neslavíme.
    • xxx
      • Ty jsi bijec vlastní předkožky a že doma biješ sourozence blbečky,tím bych se nechlubil kozomrde.
      • jdi do prdelebuzerante tupej
        • xxx
        • xxx
  • xxx
  • Vyhnali bíle farmáře a sebrali jim majetky.A stejně na těch pozemcích nemakali.Teď mají problémy a vsadím se že budou natahovat ruce k Evropě
    • josef.servit.9
      Ten dopis je podvrh!!!!!!Uvidíme co armáda???A co se stane s Německou raketovou základnou????
    • josef.servit.9
      Ten dopis je podvrh!!!!!!Uvidíme co armáda???
    • Už jsou tady.
    • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit