Přejít na výpis diskuzí

Novým ministrem průmyslu bude Havlíček. Zeman žádá nejprve osobní setkání

23.3.2017 22:01
10 příspěvků

Premiér Bohuslav Sobotka navrhl do čela ministerstva průmyslu a obchodu dosavadního náměstka Jiřího Havlíčka. Svůj návrh oznámil prezidentovi Miloši Zemanovi, který se podle premiéra chce s Havlíčkem nejprve sejít. Minulý ministr průmyslu Jan Mládek byl odvolán v únoru.  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • umírněný stalinismus je pro ČR jediné řešení
 • Na těch pár týdnů to v podstatě může dělat kdokoliv.
  Třeba i pan Foustka...:-)
  • Třeba i bukvice Simon Simonovič Simonov, vzorný pracovník redakce Tiscali.. *15* *15*
 • Domnívám se, že Zeman už přehání předváděním své odbornosti, Každého chce kádrovat. Překračuje své pravomoci a vynucuje si takové, které nespadají do jeho kompetencí. Takto lustroval všechny ministry a tak se mi zdá, že bude asi nejchytřejším občanem Čech a Moravy, když tak všemu rozumí.
  • Zeman aspon do všeho ryje a neupřednostnuje zloděje,to zloděj Klaus panečku byl jiný švihák,rozprodal republiku za babku,zbytek nechal rozkrást ,takže zlatý Zeman když mám srovnávat.
 • Do voleb zbývá cca půl roku,tak nevím proč tolik keců o ministrovi,vždyt on si možná stačí maximálně zahřát židli,nic více nestihne mimo to že odcházející dostane odstupné a tento samozřejmě také.Takže kdo tu Sobotkovu frašku zaplatí?Danový poplatník.Ale to je u těch cvoků socdemáků normální.Plná huba moralizování jiných a pomlouvání a sami jsou lumpi nejhrubšího zrna,jsou jako věš,když se zavrtá tak se drží.Sobotka je státní nepřítel a darebák který už měl být dávno odsouzen ale žijeme v česku,na západě od našich hranic by politik jeho kalibru chodil kanálama.
 • Je to úplně jedno, jenom další soc.-komoušskej neschopa, schopnej úplně všeho... *6*
 • Loutka jako loutka. Bude použita a pak vykopnuta od koryta. To už je takový folklór dnešních lokajů a patolízalů. Vždyť je to jedno. Hlavně aby to byl poslušný psycho dělat cokoliv co mu loukovodiči nařídí. Kdo neposlouchá a není loajální se tam přeci nedostane... *5*
  • Jste NEVOLITELNÍ ať s motýlkem nebo bez něj,se ozývá na adresu TOP09 .Takové lidi jako je váš předseda nynější, tak i ten minulý se nevolí.

   ....mládež se na vás vyprdla a staří vás nenávidí....
   • Od kdy nosí to nabubřelé, ožralecké, prohané, populisticky žvástavé, křivácké, podlé, ......, potácejícíse monstrum z pražského hradu motýlek?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit