Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusko by také rádo špehovalo ale nemá NATO: *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    Rubl leží na smrtelné posteli a naříká - Putine! ty VRahu! Tvá politika mě zabila
    • To sis popletl Simono, ne "zabila", ale "nabila"!!! *1* *1* *1*
      • Putin zabil Rubl.
  • Jenom ten kdo má prdelíznu sevřenou strachy použije antiviry jako trojské koně.
    • Jdi domů Ivane - zloději nicků. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • zloděj nicků? Jó, Sajmon Jessica, tak to jo, ten krade, ani poledne nedrží. *3*
        • Zalez ulhaný Ivane
          • až nebudeš krást cizí nicky. Ale, to mám času, ažaž... *1* *1*
            • S kradením nicků si začala vaše Ruská strana ulhaný Ivane.
              Měla jsem pouze jeden nick - soudružku pusinku. Ta však byla neustále kradena.
  • Německo je krásná bohatá země. Nenajdete tam sochu Hitlera.

    To chudé komunistické Rusko dál vystavuje masového vraha Lenina.

    V Německé vládě nesedí Gestapáci. Rusku vládne agent komunistického Gestapa Putin.

    Inu jiný kraj. Jiný mrav.
    • Россия – священная наша держава,
      Россия – любимая наша страна.
      Могучая воля, великая слава –
      Твоё достоянье на все времена!
      • Jo jo to spívaj čečenci z oblibou *1* *1* *1* *1*
  • Frau Merkel to asi zase tak moc nevadí, když si s Obamou povídá jako s velkým kámošem.
  • Tihle sr@či z NSA se snažili využít globálně nejznámější antiviry jako trojské koně.
    • Jak jsi k tomu došel ?? A které konkrétně... Abychom věděli *1*
  • Hary Československo bylo 40 let kolonií SSSR a přineslo nám to jen bídu a totalitu.

    Německu můžeme jenom závidět. Po válce se díky pomoci USA změnilo v demokratický
    prosperující stát. USa tuto finanční pomoc nabídla i nám - naše vláda ji však
    po brutálním nátlaku ze strany SSSR odmítla.

    Díky tomu nám Německo uteklo o světelné roky nejen po platové stránce
    • a co to společného s tím, že NSA odposlouchala německé politiky? Ty nečteš a neřídíš se pravidly diskuzí na tiscali? Potom nechápu, že tě admin nestopne za jejich porušení. *6*
      • Ty překrucuješ pravdu k nepoznání StBáku!

        Pouze jsem reagovala na vašeho Ivana který tu plácá mimo téma a napadá Německo.
  • Kolonie USA musí být pod dohledem v "zájmu demokratůry" aby se EU a její poddaní nevymkli kontrole a testu za poslušnost. *12*
  • A máme tady po pár hodinách zpět Ruský národní folklór. Wikilik - včera ve Francii dnes v Německu zítra v Polsku pozítří zpět ve Francii.... *1* *1* *1* *1*

    *1* *1* *1* A co maj tak asi za úkol špioni jiného než špiónovat *1* *1* *1*
    • Od najivky dobré. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit