Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je tady takový webový frajer a svalovec. ANCEK. S nikým se nemazlí.Asi má i známosti. Zejména tam nebydlí sám.Podařilo se vypátrat jeho adresu:

    Ústavní 91, 181 02 Praha 8, Česká republika.

  • Jindřichu,  obdivovateli mírumilovného Ruska kam jsi zbaběle zalezl ? Jaktože zahálíš a nepěješ ódy na nejrozvážnějšího státníka Adolfa Putina ?

    • Nech toho holčičko a běž si uklidit pokojíček ..... 

      • Prijď mi to říct osobně zbabělá ruská mršino. Pošli číslo, dám ti adresu kolaborante.

        • Do Moskvy za tebou nepojedu .....

  • fašistický rusáčku KIMCIDe, veliteli mistních kolaborantů a vlastizrádců,  pod kterým nickem jsi zbaběle schovaný ?

  • ANTIQUE je pravděpodobně politolog, farář nebo fotbalista ...... 

    • jsem vše, jen ne podporovatel  okupace Ukrajiny ruskej kriple...

      ještě chybí aby jsi napsal, že moje máma je tlustá a tvůj táta má větší svaly ty infantilní nulo...

      • Aha, nevěděl jsem, že jsi feťačka z Brna, tím se to vysvětluje .....

        • Zdechni kolaborantská ruská štetko.

  • goyim

    Už je to tady.

    Zprávce *.cz domény právě zablokoval 8 webů ve spolupráci s BIS. A plánuje se nová legislativa.

    Tzv. Patriotický Akt po Česku. Tak se rozlučme s demokracií. V čele s Fialovým kašpárkem. Jak příhodné.

    • Citát amerického prezidenta Thomase Jeffersona: "Kde se lidé bojí vlády, tam je tyranie. Kde se vláda bojí lidu, tam je svoboda".

    • Tebe měli zablokovat, ruská špíno, za tvou kolaboraci si zasloužíš akorát tak kriminál, ale neboj rudej smrade, dojde na tebe.. 

      • goyim

        Ty ještě nemáš ušitou SS vestičku a nejsi nastoupený u nacistického batalionu Azova, abys bojoval za nejzkorumpovanější zemi v Evropě, za "demokraci" kde se banujou média, zavírá opozice, diskriminuje etnická minorita a kde nikdo nevyšetřuje masakry obyvatel neonácky? Jakto? Já myslel, že si z Evropských Hodnot.

        • Najdu si tě ruskej sifle.

          • ChACHACHA to se ti ancku moc povedlo.Moc.Nikoho si nenajdeš.Jsi nikdo.Prd.Nula.Na ulici by jsi ani nehlesnul.A kdyby?Mlaskla by jedna výchovná.Jen tak pro pobavení.O co?

            •  kolaborantské ruské prase, přidej pár smajlíků, dodá to tvé připosrané povaze váhu...vy vlastizrádci už jste domlaskali..

          • Nazdar rusáčci hnus...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit