Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ženské je plemeno hadí a to mluví za vše.
    Já když potkám pěknou ženskou, tak většinou v autě a není to nikdy škodovka. Většinou SUV v bavoráku mercedesu nebo jim podobné.
    Proč pěkné ženské si najdou bohatého chlapa a ne chudáka, pro chudáka zůstává jenom ta ošklivka. Takové ženské dovedou chlapa pěkně potrápit a dokonce i vydírat.
    • Většina ženských přišla na to, že mají uundu a mohou s ní dosáhnout všeho. A každej uurák na na to skočí a nechá se zotročit.
  • Inu co říct. Prostě chlapi skoro vymřeli. Sem tam je najdete jen u Romů a u migrantů. Feminizace společnosti včetně soudů a politiky je na nezadržitelném postupu. (A je to poznat i u dětí a mládeže, Ona aktivita holek je daleko větší, než u zpohodlnělých kluků.)To by ani tak nevadilo, pokud by tam šly ŽENY, se všemi kladnými ženskými vlastnostmi. To se ovšem neděje a dostávají se tam především ony "aktivní soudružky" o tvrdých feministkách ani nemluvě. Další stupeň už jsou jen hydry či Amazonky. Pokud to tak půjde dál, tak v tomhle snad pomůže jen ona migrace. Inu - jak říkali staří" Každý zlo je k něčemu dobrý........
    • Vypadá to, že se blíží nová dívčí válka. A až ty amazonky pobijí muže tak se baby pomlátěji mezi sebou. A pak zbude mužů a žen jen pod vozovou plachtu, baby budou na kolenou prosít, aby je muži oplodnili a že jim budou do smrti dělat služky. Druhá možnost je, že se celý svět poislámští, ale konečný efekt bude stejný. *2*
    • ... netušil jsem, že tvá demence má ještě rezervy, pitomečku :)))
  • Nějakej typ bdsm ? :D
  • Bohužel negativní feminizace společnosti,když Vás praští hysterická ženská tak je to úlet ,ale když jí to vrátíte tak se všichni obrací na kruh bezpečí apod.a soudy se můžou přerazit jaký jste násilník.Stále platí ženu ani květinou neuhodíš ,ale nemůže si člověk všechno nechat líbit.
    • ... tebe zjevně fackoval celý tvůj směšný život kdokoli kdykoli, jak si zamanul, troubo :)))
      • Ale. On ten bijec pitomečků jaksi na sebe pořád zapomíná....
        • ... nenapadá mi žádný důvod zabývat se tvými dětinskými výblitky, pitomečku :)))
  • Často jde o psychické týrání...............
  • Co je to za chudinky, když se nechají mlátit?
    • To zloděj nicku: Souhlas.
    • To nejsou chudinky,ale pademokratické zákony tohoto Absurdistánu,proto tady nepiš blbosti,když víš o životě ještě hauning.Ženy muže vydírají dětmi a teorizují některé i děti tak to má i můj syn s bejvalkou.Sám i boxuje ,kdyby to použil tak je domácí násilí.Jinak rovnoprávnost je jenom pro ženy .Myslím,že muslim by to změnil,ale rozhodně ne ,tahle pademokracie u nás nestačí vývojem,kdy kolem nás jsou slonice a ne šťabajzny jako za mého mládí a každý není stěhovák almar.Kapišto!
      • Tebe stará taky mlátí, co blbče!
  • "Kam sám čert nemůže, tam nastrčí bábu", praví stará moudrost, *16* *1*
  • xxx
    • xxx
  • islamisti to srovnaj, žensé budou zase poslouchat, ženská patří k plotně a k neckám *16* *1*
    • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit