Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Jedině komunisté udělají pořád.Já asi také budu volit komunisty.Sice bych raději volil tvrdou levici,ale mám obavy,že už tam též pravice dostala své lidi,kteří sice nyní budou levicově vyřvávat,ale když se dostanou do parlamentu,tak se nechají pravicí uplatit.Jako lumpové z ČSSD a VV.I když pravičáci v těchto stranách mají lumpů dost,tak jich použijí jen tolik,aby byl jimi navrhovaný zákon schválem.Další lumpy drží"u ledu".
  • Na toho Tluchoře se stačí podívat a je mi špatně a to je v té vládě jeden lepší než druhý !!!Nevím na co horšího ještě národ čeká ???
    • Na tvoje rady!
      • Běž do své mučírny a neotravuj.
    • Debile, Tluchoř je machr. Za pár šupů ukáže držku ze všech stran. Máš ty co ukázat?
      • Tluchoř je asi stejný machr jako ty on ukazujed držku ze všech stran a ty tu svojí tupost !!!
  • Je to skandální vláda a je na čase svrhnout Nečase a Kalouska. Po 23 letech budu volit komunisty, jen ti udělají pořádek v této zemi.
    • Nic nového, stejně jak za Hitlera a Stalina, vždy chtěli udělat jen pořádek! A Kam to došlo, ty "hlavo"?
    • To si musel 40 let tak teď neplácej nesmysly. Za komunistů byl bordel daleko větší, ale nefungoval svobodný tisk a o ničem ses nedozvěděl. Každý by měl začít u sebe.
    • a volit je může jedině zločinec nebo b.bec.
      Ano, komunisti udělali v naší zemi "pořádek:

      Komunistická strana Československa byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
      (Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu)

      V období komunistické diktatury bylo podle údajů zveřejněných Úřadem pro dokumentaci a vyšetřování zločinů komunismu:

      * 234 občanů popraveno* 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici* 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.* nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních* okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších* 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů* 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu* 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
      • No a co jako ? Tak si to zopakujou ve větším měřítku,no !!! *1*
      • Že tě to pořád baví,vždyť jseš tu s tím za blázna.Asi nebudeš normální.
      • Ty vychcánku běž s tím do prde,le.
      • Běž s tím do prd.... Dnes to nikoho nezajímá.
        • Kr-ten si ty a totálně vylízanej a vůbec se nedivím ,když takoví hlupáci řvou své ubohé názory do světa, že normální slušný občan je ze všeho znechucen. Měl ses ve škole víc učit a nemusel si takto dopadnout.
        • Také je budu volit a celá moje rodina. Už dost je tohoto vylízaného kapitalismu.
  • Poslouchal jsem dnes pana hráběte a skutečně mě pobavil, když se vyjádřil, že topka vlastně za nic nemůže, to všechno nečas a jeho strana. Chvilku jsem vydržel koukat i na ekonomický blivajs půlmozka, na Hyde parku z firmy lidem a skutečně jsem užasl co všechno se může živit jako politik a ekonom. Ten, neumím to pojmenovat, v jedné větě prohlásí, že důchodci jsou a budou biti a vzápětí Ten půlmozek řekne, že přijdeme my důchodci jen o pár stokorun. Ten smrkáč neví ani co mele, ale pořád jen „JÁ MÁM EKONOMICKÉ zdělání), přitom jak otevřel hubu vrátil jsem se asi o 40let zpět, (s ekonomií to nemělo nic společného), přesně tak agitovali svazáci československého svazu mládeže. Nakonec zbývá dodat:“Přemluv Bábu a Dědka a vezmeme hole a berle a ten dobytek vyženeme, KDYŽ MLADEJM JE TO FUK!!!
    • A ještě všude stařec spí. Je to ostuda. Kdo se má na takového š....dívat a poslouchat ho, je ještě horší.
  • Jsou to všechno komunisti, tak to tak vypadá!!!
    • Hej dědo, za komoušů jsme swe měli dobře.
  • A kdo potrebuje krajske tajemniky, pardon hejtmany... Je jedno z jake krabice tu loutku vytahnete. Slouzi k transformaci spolecnych penez do soukromych. Bendl to je kun! *13*
  • A někdo si snad myslel, že jednání Tluchoře je motivováno něčím než jeho osobním prospěchem? Snad si dokonce někdo nemyslel, že by mu šlo o zájmy občanů, kteří ho zvolili svým zástupcem? Ta jeho křivá h.ba na obrázku jasně vypovídá o jeho charakteru.
  • Prohnilí proti prohnilým ! *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit