Přejít na výpis diskuzí

O Hrad zabojuje příznivec a odpůrce Kremlu, píší Rusové

14.1.2013 8:25
110 příspěvků

Duel politika podezíraného z proruských postojů s kritikem Kremlu se dívají ruské noviny na nadcházející souboj Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga o Pražský hrad. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kreml jsme tady dlouho neměli, a ten ruskej "kapitál" se naší prohnilý a zkorumpovaný ekonomice bude taky hodit. Už si jdu zabukovat na Evropskou fleka na vítání Putina a jeho mafiánský suity.
 • Proč "knížete" profackovávat: Stačí volit Zemana; mimochodem, u sousedů na gruntu se za Masaryka "Kníže" vřdycky jmenoval největší vxůxl (x nečtěte:) z celého statku a vesnice... Dotaz pro redakci: Jak pojmenujete vykastrovaného hovězího býka používaného jako tažné zvíře, když slovo vxůxl (x nečtěte:) zakazujete? *5*
  • Ty jsi vykastrovaný? *1*
 • Tak to tady čtu a řekli jste si o to. Příkladně not, zub, tečka , ale i další , kteří jim odporují tady tu debatu uvedli do sraček, že tomu není rovno. Tak poslouchejte a čtěte. Měl vás váš táta nastříkat prasatm do koryt a mohli jsme tady diskutovat věcně i když s jinými názory a hlavně argumentovat. Já si myslím, že je třeba dělat vše, abychom nalezli konsensus mezi názory a tyto aktivně prosazovat. Je zřejmé, že něčeho takového nejsou schopni ani politici a kam to vedlo to je vidět na výsledcích v ekonomice a politickém prostředí. Pokud něnastane něco jiného, tak se z těch sraček nikdy nedostanem. A že jsme v nich až po krk to už je skoro každému jasné.Tak zkuste navrhnout nějaké řešení, třeba vás občané vyslyší. Jinak pokud vás někdo čte a je po obědě, je možné, že ten oběd by mohl vidět ještě jednou.Čest( mně) práci (vám).
  • Není třeba se rozčilovat,Podle výsledků prvního kola voleb, to téměř jedné polovině lidí co šli k volbám, to tak či onak vyhovuje nebo nedochází.Nechte situaci dozrát. Potom se uvidí zda měli pravdu ti co vyhráli. Že už bude pozdě ? To si mnozí ani v návalu vášní a medialní masáže neuvědomují.
 • Helmuth Koroptwiczka aus Wien 18. Bezirk
  Brawo Karl, ich gratilier! http://vtipy.netroof.eu/item/9702/geheime-amt-des-prasidenten/
  • Lučše budět Miloš Klausevič Zeman, tak kak on budět tancevať pj etomu kak v Moskvě budět igraťsja na balalajku.
 • Hlavně jde o dva stejné lumpy,kteří touží aby k nim vzhlížel obyčejný český blb s obdivem a ještě při tom pro sebe co nejvíc nahrabali.Proto pravičáci narychlo prosazovali přímé volby.Aby se dodržela tradice a prezidentem byl zase darebák.Mají totiž zkušenost z minula,že za posledních dvou lumpáckých prezidentů se dobře tunelovalo a kradlo.
 • nepřehlédněte! http://blisty.cz/art/66936.html
 • Takto se prezentují novináři,je to jasná provokace proti Zemanovi.Straší nás rusáky. *12*
 • Lidi to jste opravdu tak zaslepený.Je přace úplně něco jinýho dělat politiku Kremlu a něco jinýho obchodovat s ruskojazyčnými státy. Naše firmy potřebují další odbytiště a věřte že západní Evropa nás na své trhy těžko pustí a o východní trhy usilují stejně jako mi. Tyhle bláboly o tom že Klaus nebo Zeman dělá pro Ruskou politiku jsou jen keci a další vlezdoprdelismus USA a západu. Kdy už jednou budeme především češi, hrdý a soběstačný národ.
 • Nebudeme přeci volit knížete, pacholka Kalouska. *1*
 • http://blisty.cz/art/66938.html
  • pravidelné vkládání odkazů na blisty asi funguje, důležité je, aby odkaz nezanikl v diskusi, tzn. vkládat pořád, čím víc tím líp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit