Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je jednoduché.Kšeft Olympijkého výboru, kšeft reklam, kšeft bank, doplácení pořadatelů. Těžce zaplacené divadlo. To se sportem nemá nic společného - jde jen o love.
  • Zpolitizovaný kšeft. *4*
  • jasně a to, že olympiády jsou jen kčeftem bez idee vhodným pro autokraty potvrzují zejména zimní počínaje rokem 2002 a letní od roku 2012, to už tedy Rusko znovu zájem mít nebude mezi takovými...
  • No co co co. Příštích tisíc roků budou OH už jenom v Putinově čtvrté, tisícileté říši.
  • jo, kde jsou ty časy, kdy se v zimě jezdilo pod širým nebem, ať hokej nebo kraso... teď už je to jen šoudvatři a výroba invalidů ---kde jsou časy, kdy sportovci sportovali několi sezon - včil je to vybičované na jedny hry a pak mizí --- kam asi
  • Před rokem jsem se děsně smál tomu, že Sasko by chtělo společně s námi uspořádat zimní olympiádu. Jsem si říkal, kdo by nám to tak přiřknul. A uplynul rok, a vypadá to, že kdyby byl zájem, podala se přihláška a sehnaly se peníze (s odkazem na památnou větu "zdroje jsou"), tak jim to přiklepnou asi hned a ještě rádi *2*
    • No kdo ví jak to bude a hlavně CO .. v roce 2022... kdo ví, asi budčme mít jiné starosti...
  • Jsem pro druhou variantu budoucnosti OH (a sportu vůbec) - zásadní uskrovnění, kdy půjde ZEJMÉNA o SPORT. To, co se se sportem již desetiletí děje, je katastrofa. To už není sport, ale hlavně byznys - a to mě vůbec nezajímá. Už to skoro nesleduji. Dneska by každý, kdo čutá okresní soutěž, pomalu chtěl být "profi" za min. 30 litrů měsíčně. Kde to jsme ?! *7*
    • Jo začalo to OH v LA - tam to byl první šoupodnik a pak už to jelo.....
  • Jak jste si mohli dovolit zneužít název Olympijské hry, resp. olympiáda, když jeho majitelem je MOV?! Za toto hrubé porušení majetkových práv za účelem zvýšení čtenosti budete potrestáni zaplacením milionové pokuty, a to rovnou na osobní účty členů MOV.
    • Zase jeden duševní vyleptanec. Konečně někdo řekl otevřeně, že olympijské hry jsou jen fraška pro zviditelnění takových kreatur jako putin a podobní gengstři (viz tzv. olimpiáda v rusákem znásilněném soči).
      • blablabla
      • Jardo, možná by Vám prospělo studium pravopisu a také byste se mohl zamyslet, zda můj příspěvek nebyla tak trochu ironie.
      • no to je názor skutečného duševního vyleptance , už když někdo napíše " olimpiada" místo olympiáda, pokud se někdo zachoval při ZOH v Soči jako kreatura, tak to byli amíci, protože při zahajovacím ceremoniálu tvrdě zasáhla emerická cenzura a místo přímého přenosu vysílali prostřihaný a zcenzurovaný ceremoniál s 12 hod zpožděním ! Kdo v USA neměl kanadský satelit, tak měl smůlu, a vím to od svého bratra, který žije v USA od r.1984 a vím od něj , jak se tam utahuje každý rok " demokracie", stačí jen podezření, že můžete být terorista a bez soudu vás zavřou ani nemrknete, o tom, jak se zavírají lidi s odlišným názorem a za kritiku vlády do psychiatrických zařízení netřeba mluvit, toto se u nás dělo za komoušů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit