Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uvědomme si že nejde o sčítání, že jim nejde o lidi, nýbrž o to získat o poddaných co nejvíce informací ( majetky aj.)
    • Správně,je to tak.Jen tak na vysvětlenou.Přečtě te si §101/2000sb.Tam je vše napsáno.Tohle je proti zákonu,ústavě a listině lidských práv a svobod.Samozřejmě že i tento článek je trestuhodný.Vymáhat po někom soukromé údaje a k tomu mu vyhrožovat pokutou ? Lidi kde to žijem,jak dlouho si to necháme líbit a jak dlouho to budeme platit,to jsme jejich majetek a otroci ???????????? *10* *10*
  • Je vidět jaký v tom mají bordel.Nakupuje se nejmodernější výpočetní technika a součinnost není žádná.Pochopitelně.Nikdo s ní neumí pořádně pracovat a navíc po každých volbách se mění papaláši,ti si natahají nové kamarádíčky na úřady,ti se musejí vše učit(pokud mají vůbec zájem)od začátku,než se to naučí přijdou nové volby a kolotoč se opakuje.Z lidí dělají pouze blbce.
  • Jako kdyz chci to dodatecne scitani tak se mam jako nekde zaregistrovat??abych nedostala tu pokutu??
  • Mohu se zeptat do kdy maj bej vyplněný a poslaný? Já měl zato že do 25 ale když sem si byl vyzvedávat ten formulář na poště tak mi řekla že to mužu posílat až po 26.
    Sem z toho docela jelen.
  • přesně tak Michale, občas si říkám, co to tam proboha píše za "maďary" a co tím vlastně chtěli říci
  • Trvalé bydliště matky v době narození? To musel vymyslet tak velký dement, že by z fleku mohl dělat českého prezidenta! BRAVO !!!
  • nelíbí se mi to jenom z toho důvodu že není tomu rozumět
  • ať čtu jak čtu po netu nezdá se vám najednou ta naše čeština nejaká nesrozumitelná treba koment predemnou to je bomba to prelouskat nevím jestli to nekdo delá schválne ale tohle se nedá číst
  • Když jsem převzal musel jsem se podepsat ,vyhrožujete lidi této země protože stát se o občany stará a to zde není nějak patrno. Kdo mě podepíše že formuláře převzal ? Nemám jistotu že v tomto chaosu se to nenajde a pak příde občane dej sem 10 tis. Již platíme dluhy aniž bychom je udělali na další poplatky není chuť

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit