Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "žena degradovaná na objekt mužské touhy"
    .
    No vidíte a já v tom žádnou degradaci nevidím. Pokud by tam byla, tak pak nechápu, proč se ženy malují, nosí výstřihy s dekoltem, krátké sukénky a boty na vysokých podpadcích. Že by se všechny tyto ženy chtěly degradovat? To se mně nezdá......
  • Na tý fotce je Semjon Gayínek v pracovním oděvu???
  • Mám rád vtipnou reklamu, jaké se člověk zasměje (Bóbiká, Rádio na doživotí...) ale ihned zapomenu, na co byla...Takže to na mne nepůsobí.

    Ale být kreativec a takové reklamy vymýšlet a hlavně za ně shrabovat prachy, to by se mi líbilo.
  • Reklama je buď pozitivní a nebo negativní.Nejhorší je ta které si nikdo nevšimne !
    Takže jim pomáháte s reklamou i vy !
    • A ještě jsou ty, které velice pobaví, ale pak nikdo neví, na co vlastně byly :-)
  • v českém světě zkorumpovaných politiků, jedovatých potravin, vulgární mluvy v médiích i z úst prezidenta, po.nočasopisů prodávaných na krámě jak rohlíky a pokrytectví všeho druhu nemá tahle anketa žádný smysl... to si jen pár feministek a samozvaných ochránců jakési pochybné morálky má snahu něco dokázat:(
    • Přesně tak. Pokud reklama nabízí něco, co kupují muži, a dokud všichni muži budou chlípníci (a to proboha doufám zůstanem...), potom hezká/sexy žena vždy přitáhne pozornost a proto taková reklama vždy bude fungovat a vždy bude existovat. I kdyby polonahá modelka měla předstírat, že staví zeď z YTONGu... tedy pokud časem nebudou muset všichni muži být povinně teplí anebo kastrovaní (vždyť být na ženské je nechutně out, sexistické, politicky nekorektní a vůbec...), anebo to aspoň úzkostlivě pečlivě předstírat *11* *11* *11* , stejně jako např. já musím na veřejnosti předstírat, že NEJSEM rasista *1*
    • Stačí se podívat na tuhle stránku a vyskočí na vás deset otravných reklam.Jinak naprostý souhlas s poslední větou.
  • https://youtu.be/_7bOnB935CM *16* *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit