Přejít na výpis diskuzí

Obama jako vůbec první prezident USA navštíví Barmu a Kambodžu

9.11.2012 10:06
5 příspěvků

Čerstvě znovuzvolený americký prezident Barack Obama navštíví ve dnech 17. až 20. listopadu Barmu, Kambodžu a Thajsko. S odvoláním na Bílý dům o tom dnes informovala agentura AP, podle níž se tak Obama stane vůbec prvním prezidentem Spojených států, který navštíví Barmu a Kambodžu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obama se jede asi podívat jestli již něco roste na polích a v lesích, které američané při bombardování v 60-létech zamořili chemii, napalmem a biologickými zbraněmi !
  • Anonyme . jsi opravdu vůůůl a hlupák !!! Tváříš se jako historik a znalec politologie, ale jsi jen opravdický...........! Pišto, Pišto, jsi nenapravitelný.
  • Myslím že mnoho z nás ten cigán ani nezajímá
  • Stát s metropolí Rangún se jmenuje již více než dvacet let Myanmar.Nazývat jej Barma je stejnou chybou,jako nazývat Srí Lanku Cejlonem,Thajsko Siamem,Etiopii Habeší,Togo Dahome,Kongo Zairem či snad nedejbože Zimbabwe Rhodesií...
    • No a co, Regnum Bohemiae a přidružené markrabství Moravské, knížectví Slezské a Horní Uhry se také nazývalo ČSSR (Českaja Sovětskaja Socialističeskaja Respublika), *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit