Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.rozhlas.cz/zpravy/svetovaekonomika/_zprava/amerika-pomuze-evrope-snizit-zavislost-na-ruskem-plynu-slibil-obama-v-bruselu--1331744

    Tak tady je čerstvá zpráva, co ta opice zamýšlí. Mimo jiné Evropa bude povinně těžit z břidlic. O nezvratných následcích těžby ani zmínka.
    • Obama - Bilderbert -Wall Street potřebují peníze, jejich ropa a plyn se hromadí v USA, neví se co s tím, je to drahé a přitom jejich hustota je nic proti hustotě v EU, takže si zničíme přírodu, díky těmto blbečkům, podle kterých neustále skáčeme.
      • Břidlice je jenom bublina, vydrží tak pět let.
  • Kluci říkali, že místo ropovodu "Družba", se vytvoří námořní koridor "Družbarak"! Když nebude Evropa poslouchat, tak lodičky s plynem nepřiplují a budeme si vařit na kotlíku a chodit do lesa pro dřevo. Je to pravda? Já bych se docela těšil, protože by to bylo jako na výletě. Ale jak to tady znám, tak nám dětem vždycky zkazej legraci.
  • tady se podívejte, kvůli komu to vše je. VIVAT PUTIM
    http://www.youtube.com/watch?v=Xi8Rz1hfBo8
  • v dnešních blistech je velmi pěkný rozbor o manipulaci USA a dalších anglosasů s Evropou (VB, Austrálie, Kanada) a podle mne má pravdu
    • Výborná, vyvážená analysa dění je na Kommersant.ru Fedora Lukjanova... pokud rozumíte rusky.
  • Tak tohle si může myslet jenom BLBEC!!!
  • Ta koordinace bude jednoduchá.Papaláši z EU se z těch sankcí podělají, Obama pošle Sobotkovi se Zaorálkem zásobu toaleťáku a tihle dva budou ty podělaný evropský zadky ošetřovat. To je asi tak jediný co asi umí!
  • Nekdo tady na diskuzich o mne siri pomluvu, ze muj tata mne zplodil tak, ze prikryl prasnici. Tak na to mam jedinou odpoved: Jdete vsichni do p r d e l e a bezte se v y s r a t !
    .
  • Nekdo tady na diskuzich o mne siri pomluvu, ze muj tata mne zplodil tak, ze prikryl prasnici. Tak na to mam jedinou odpoved: Jdete vsichni do p r d e l e a bezte se v y s r a t !
    .
    • To přece není žádná pomluva... *1*
      • *3*
  • Záležitost kolem Ukrajiny je sionisticko-kabalistický projekt.
    • Ale kdepak a to ani náznakem
  • Rusa je potřeba zahnat zpátky do stepí a nedovolit mu odtamtud utéct.
    • A kdo ho tam zažene? Zbabělý byrokratický západ nebo čeští letci s několika půjčenými letadýlky anebo si troufáš snad ty? Směšné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit