Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    No je vidět, jak mu to dává. Ještě bych mu trochu naložil. A to myslím v dobrém. :) Tenhle trend posilujících politiků mě osobně moc nebaví a nevidím v tom nějaký přínos. Spousta z nich se vyfotí u činky jen kvůli promu a sami nevědí, co znamená třeba QNT BCAA 8500. Ale já jako fitnesák nemůžu chtít, aby tomu všichni rozuměli tak jako já. To dá rozum. :) 

  • Včerejší spartakiáda ve Francii na Den-D nic moc.....samá reklama na americký chrup a lubrikační gel *1*
  • Až budu chtít jít do ZOO, tak tam uvidím lidštější opici
  • Obamo posiluj hlavně nohy, protože na p.Putina jak je vidět nemáš, takže rychlé nohy by se ti mohli hodit . A pozor ať nezakopneš siláku !
  • Včera jsem si přísně zašukal. *7*
    • vopicí?
    • já ne ale přísně *1* *1*
  • toto je cvik pro baby *15*
  • A jak se posiluje PŘÍSNĚ? Prosím o popis přísného posilování.
    • tak to vím přesně.......když už je prezident hotovej a nemůže,tak jej ochranka seřve,že pokud ještě to nedá alespoň 10krát,tak........tak že jeho stará má malý kozy *15* *15*
  • Ve zdravém těle , zdravý duch.To tělo tedy zdravě vypadá, ale s tím duchem to tak skvělé nebude.V tomto případě kolakagathia jaksi selhává.Jestli to nebude tím, že je bigotním věřícím to prý leze na mozek. Nakonec příkladů u nás máme dosti, stačí si udělat audit v jisté politické straně!
    • No tak, včera večer jsme se o tom mohli přesvědčit v Heyde parku!
      • Jo, taky jsem se snažil dívat, ale připadalo mi to celý šojdremj a tak jsem to přepnul!
      • Nespletla jste si to s Hajdy Jankovou?
    • Skvělé a výstižné!
  • takové duležité datum dneska a píšou se tu takovéhle kraviny *16*
    • D-day
  • "A nějaký dobrák ho při cvičení natočil ". To jsou teda blitky......Kněmu se nikdo bez dovolení nedostane. Prostě bylo třeba ukázat, jak je "skvělej". Opičí se po Putinovi. Ten to dělá stejně..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit