Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-uprchlicka-krize/352272/nemecky-urad-o-uprchlicich-maji-jen-zakladku-nekteri-neumi-cist-ani-psat.html

    *9*
  • Tak teď už nebudou umírat pod bombardováním nejen američtí teroristi, ale i američtí vojenští poradci teroristů *15*
    Ami se nikdy nepoučí, budou se vměšovat vždy a všude, aniž by jim kdokoliv legitimní dal svolení k překročení hranic svrchovaného státu.
  • Hezký nadpis...místo výcviku pošle poradce. Jsem nevěděl, že se dá výcvik "poslat". *16* *16* *16*
  • Kdepak Vobamgután, ten má v palici chaos!!!
  • A vůbec, má k tomu Obama nějaké oprávnění? A když, tak od koho?
    • Emerickej prasident može fšecko a kdež sa to komusi nelůbí nech si p...l polůbí. To só pré práva HUSA na zemni že, si može dělat co sce. Hdo de protivá němu ide proti fšeckým na zemi.
  • Jen mne tak napadlo, proč Obama nevyšle americké bombarďáky tak jako Rusko? Bojí se, že by byl pod dohledem a bylo by vidět, jak bombarďáci kropí prázdnou pouš't, nebo Kurdy? Nepřijde Obamovi trapný, že Rusáci tam odvádí kus efektivně odvedené práce za pár dní? Já být Obamou, tak použiju hlavu, a ne ten orgán, kterým to doposud zkoušel.
    • tak řekněme si to narovinu to zlo je tam islám a každého islamistu tam američani bombardovat nemůžou co by na to řekli kámoši saudi?
  • A společně s Obamovými instruktory budou "umírněné teroristické opozici" i nadále dodávat zbraně Saudi a Turci? Nebo už někdo jiný?
  • Už někdo definoval pojem syrská umírněná opozice? Pokud ne, tak stále platí, že USA budou i nadále podporovat teroristy, ať se jmenují jak chtějí. Nazdar.
  • No teď ještě kde vzít těch 50 sebevrahů :) To je tak akorát množství, které nic nezmění, ale když zařvou, tak se dá hulákat o ruské agresi. O napadení člena NATO atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit