Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak takhle jsem se dlouho nezasmál .Ten průzkum stál kolik?Nebo ředitel chlastal s prezidentem?
  • Občané - ovčané ergo slepí ubožáci.
  • Jo Venca to byl kabrňák tan vypil za tři a ještě šel dopředu, na něj nikdo neměl!!
    • Ti druzí už šli krok vpřed a dva vzad.
  • JÓ, pan Kalousek a pan B. Sobotka to bude pane koalice.Po volbách se máte na co těšit. A bude ???????
  • Dám 10 000 eur za fotku inteligentního komunisty!
    • Kdes je ukrad?Sláma ti kouká z kalhot a o eurech nemáš páru.
    • Ušetřils krásný prachy.
      • Hledám druhýho flecka, kde je?
    • Jestli místo toho chceš fotku přitroublýho pravičáka, máš ji nahoře a zadarmo.
      • Vidím, že nejseš schopnej pochopit jednoduchou větu - nabídku.
        • Moje nabídka se ti snad nelíbí. Takovej chlapák.
          • Pro tebe polopatě: Koupím fot.... Ne, ne, marním s tebou čas, pitomče. Čest!
            • To je tvoje věc. Zapomněl jsi cos chtěl říct.
            • Svoboda vyjádření. To že jsi dal nabídku neznamená, že ti ji nikdo nemůže komentovat. Může a ani to nemusí být k věci. Jestli si myslíš, že je to jinak... Tak jsi asi moc přilnul k ideálům tvého Idola.
  • Schwarzenberg dělal lesnickou školu v Mnichově ale u zkoušek střelil místo divočáka nějakého adjunkta do pr...le, a pak ho vyhodili.Ten chudák pak měsíc marodil a tahali mu z řiti broky.
  • Tohle potkat v noci, zahodím šrajtofli a uteču.
    • Blbe, tu by ani bezdomovec nezvedl!
      • Dochází ti humor?
        • Nestojíš mi za to, rudej pitomče.
          • Nikkdo tě nenutí. Máme přece tu demokracii a svobodu slova.
  • Karlík už brzo natáhne bačkory, díky bohu. A s ním umře i "Svatá tvář" Zkorumpované TOP 9. Třeba se pak lidé proberou. Ale to jsem asi moc optimistickej. No, přeju si aby před svou smrtí nenapáchal tolik dalších škod. Tenhle krok zpět co Češi téměř udělaly by konečně měl upadnou v zapomnění.
    • Měli jsme s pekla štěstí, jediné za 23 let.
  • Už i ti, kteří uvěřili podvodníkovi a ožralovi, pochopili (či spíše na vlastní oči viděli), co je to za prasáka!
    • To myslíš nebožtíka Vencu??
    • Kalousek se musíá držet pultíkuz, aby po něj nespadl. Stařečewk zase ve sněmovně spí....to je úroveň politiků.
      • Ty seš jasnej, máš zanicenej palec, zítra je taky den.
  • nEJVĚTŠÍ A NEJLÉPE PLAC ENÝ SPÍCÍ POLITIK TRHÁ REKORDY VE SPANÍ. V jeho věku by už se mněl umět chovat a neprovokovat veřejnost. Už není hostinský.
    • Průzkzum se asi konal u Kalousků. První Kalousek, druhý Kalousek, dvacátý Kalousek, 1050tý Kalousek atd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit